8pen

Zajímavé programy a aplikace pro Android
Odpovědět
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

8pen

Příspěvek od Cleric »

Tak dneska jsem si stáhl aplikaci jménem 8pen o které se zmiňují v Týden Mobilně 57 http://www.mobilmania.cz/clanky/tyden-m ... fault.aspx
Je to dosti zajímavý způsob psaní textu na našich dotykových hračkách, ale chce to cvik. Nachází se na Marketu a nebo ji můžete stáhnout i zde http://www.cyrket.com/p/android/com.thr ... .eightpen/

Osobně ji určitě budu zkoušet, ale chtěl bych znát i vaše ohlasy na tuto aplikaci.

-- doplnění předchozího příspěvku (sob lis 20, 2010 22:48) --

Jen pro doplnění ukázka psaní tímto prapodivným způsobem se nachází až skoro na konci videa a to 23:20
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

8pen

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

Já jsem tuto klávesnici také zkoušel. Je to zajímavé, ale asi nic pro mě. Bylo by to na dlouho si na to zvyknout a nepodporuje diakritická znaménka.
Uživatelský avatar
budvajs
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob lis 27, 2010 0:12
Zařízení: HTC Bravo

Re: 8pen

Příspěvek od budvajs »

pro mne problem s podporou cz.psani je rychle,ale tak nestandardni,ze prejit na tento zpusob nema cenu :-)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
Uživatelský avatar
vellda
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned lis 14, 2010 8:56
Zařízení: HTC Desire Z
Bydliště: Karviná

8pen

Příspěvek od vellda »

na Htc desire z se mi jí nepodařilo aktivovat. stejně jako jim v tom videu. prostě nainstalováno je ale pak nejde vybrat tam kde se mění klávesnice prostě v tom výběru není.
*
*
*
Tak už se mi jí podařilo aktivovat. Po istalaci v míste kam chcete psat tak dlouze přidržet prst oběví se nabídka a tam zadat přes to menu metoda zadávaní a dát 8pen.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů