Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Zajímavé programy a aplikace pro Android
Odpovědět

Jakou off-line navigaci PRIMÁRNĚ používáte ve svém Androidu?

Sygic Mobile Maps
15
8%
Sygic Aura
74
40%
NDrive
2
1%
Copilot Live
12
7%
Navigon
29
16%
iGO, NavNGO nebo MotoNav
19
10%
Čekám na TomTom "stále věřím, že bude"
10
5%
Jiná
22
12%
 
Celkem hlasů: 183

Pacuta
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned črc 10, 2011 8:51
Zařízení: HTC HD2 + LG P920- O3D ROM Proview_LGP920_v1

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Pacuta »

Mě to chyby nějak nedělá--že by to navádělo třeba do jednosměrky nebo že by to třeba řeklo špatný příkaz o odbočení ...nevim....nemůžu posoudit takovou chybu.Jezdím na Auru taky po centru na adresy a nestalo se mi co popisuje bobo8. Nemyslím že by to bylo softem hnedka-i když taky těžko říct ...každej výrobce používá jiný formát map a za sebe klidně řeknu že německá pečlivost je pochopitelně taky vidět......Jedinný co je zvláštní je to, že bez zadání adresy a navigování někam - se mapa na obrazovce chová poněkud neklidně, ale okamžitě se to začne chovat korektně když cíl zadáš a navigace naviguje .
Asi záleží jakou mapu použiju...jak víme ,tak lze použít jak teleatlasáckou tak od navtegu(!!!) a obě jdou zaktualizovat celkem velmi snadno přeci .Osobně bych ale asi trochu upřednostnil tu teleatlasáckou, už jen z důvodu že si veškeré nové poibody a třeba radary stáhnu a do mapy rovnou nahraju a taky proto že ty mapy jsou z PNAček.
BigPatrick
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát črc 29, 2011 11:54
Zařízení: Samsung Galaxy Tab GT-P1000

Re: Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od BigPatrick »

Po přečtení tohoto vlákna mě asi nejvíce oslovil Copilot. Rozhodl jsem se tedy jej před zakoupením vyzkoušet. Ale nemohu nikde najít nějakou zkušební verzi a dávat 1400 korun jen tak bez vyzkoušení se mi nechce. Nevíte jak to je, poradíte? Na jejich webu nemohu nic objevit. Díky moc.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Balrog »

Používám Sygic a jsem naprosto spokojený (i když google navigaci používám nejvíce,ale ta je placená)
Dalamar
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: ned dub 13, 2008 22:11

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Dalamar »

Ahoj, pročetl jsem to tu celé, ale stejně pořád nevím. Můžete mi vy co máte zkušenosti s aktuálníma verzema více navigací poradit nějakou konkrétní s ohledem na následující ? Potřebuju (v pořadí podle priorit):

- Češtinu a české hlasy nejlépe s možností nahrávání dalších
- Dobré mapy a vyhledávání (hlavně ČR)
- Čísla popisná / orientační
- Práci s aktuální rychlost jízdy (upozornění na překročení rychlosti, úprava pokynů a zobrazení navigace podle rychlosti...)
- Řazení do pruhů
- automatické stahování POI (radary apod.)


A samozřejmě taky hraje roli cena (mapy pro celou Evropu)
matelkoxxl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 616
Registrován: ned srp 10, 2008 9:51
Zařízení: SGS2, HTC HD2, HTC Touch Diamond
Bydliště: Košice

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od matelkoxxl »

Chcel som skúsiť ten Navigon 3.6.2 na HD2-jke s androidom 2.3.5 a ani sa nespustí. Vyhodí iba nejký error message a koniec. Funguje to niekomu vôbec???
Na WM 6.5 som bol zvyknutý na IGO Primo a teraz na Androide som ho nenašiel, tak som skúsil Sygic, ale je to veľmi slabá navi oproti IGO...
xtonda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 30, 2007 10:47
Zařízení: Lumia 435, Huawei Mate7
Bydliště: Praha - Letňany

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od xtonda »

Já sem zkoušel 3.6.1 na Dell Streak s 2.2.2 a to jede. Ale vzhledem k tomu, že HD2 je původně WM zařízení, tak to může být problém toho Androidu. Je to škoda, Garmin a iGo Android zazdili (iGo má něco na úrovni Amigo, ale dodává to jen výrobcům zařízení, dá se to sehnat z neoficiálních zdrojů), takže už moc možností nezbývá.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Pipa »

ja mam na streaku Navigon 3.6.2. jinak jsem zkousel i to IGo, ale to mi přišlo (minimalne graficky) o nekolik let pozadu. Nakonec mam koupenyho Sygica i kdyz si po tech nekolika mesicich zkusenosti nemyslim ze by to byla ta prava volba. Zkousel jsem i copilot kterej byl predinstalovanej ve streaku - uzivatelsky se mi to libilo asi nejvic, ale melo to mouchy z hlediska navigace - kolem Prahy me to tahalo uplne nesmyslne, takze babo rad.
Idealne - TOMTOM - dal bych klidne dvojnasobek co za Sygic kdyby byl, ale ......... neni.

Ve finale clovek zjisti ze nejlip facha waze a to je free projekt, to by jsem se z toho ......
Weasel
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pon led 03, 2011 18:36
Zařízení: HTC Desire HD

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Weasel »

Pánové, mám takový dotaz..min týden jsem byl na Slovensku a když jsem zkoušel použít navigaci (Auru), tak mi hodně dlouho trvalo, než jsem chytl fix..v ČR jsem měl bez problémů za pár vteřin 7 satelitů..nevím, jestli nad SK lítá míň satelitů :D A nebo mám něco s GPS modulem..ale byl bych rád za vaše poznatky :)

Předem díky...
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Radek Hübl »

Anebo jsi mel na uzemi CR zaply data a potom se ti pri zjistovani fixu stahne poloha staelitu pres net a fix je o hodne rychlejsi. No a na SK jsi mel data vyplnute a tak to hledalo jen pomoci GPS a to trva dele ;-)
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od dufulo »

Ja som mal opacny problem, cele zahranicie s vypnutymi datami s gps nebol problem. Satelity nabehli vzdy do par sekund.
Posledna trasa bola domov na slovensko, kde som potom vypol navigaciu

Dalsie 2 dni mi doma nevedelo najst satelity a to som mal aj data zapnute. Aj po 20 minutach bolo vidiet iba jeden satelit...potom sa to uz nejak chytilo...
goodfire
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv led 14, 2010 21:43
Zařízení: HTC Wildfire

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od goodfire »

Tak já sem napřed měl sygica. Vyzkoušel jsem i ostatní navi ale byly nanic. Ale rootnul jsem si telefon a hodil tam CGM romku a na tý sigic nejel. tak jsem skusil IGO a zatim paráda, ještě jsem sice nezkoušel jezdit detailně podle ulic ale do města to v pohodě navede tak jak potřebuju. Graficky se mi to taky líbí, snad lepší než sygic, navíc sygic mi hodně padal jen tak pro nic zanic. iGO naprosto v pohodě až na ten hlas, je to takový trhaný, po každým slově ale jinak spokojenost zatím na max. Satelity alespoň tady v čr chytne do 10 sec. to nepoužívám datový přenosy takže čistě GPS satelity.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od htcjirka »

Dnes vysel slibovany upgrade Navigonu na verzi 4, ktery prinasi nejen novejsi uzivatelske prostredi ,ale zejmena upgrade map samotnych a dalsi novinky.
falko1983
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř úno 08, 2012 14:40
Zařízení: Samsung

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od falko1983 »

Pánové malý dotaz.Stáhnul jsem z marketu Sygic free (na vyzkoušení) navigace funguje skvěle,proto zvažuji koupi licence.Můj dotaz je tedy takový.Stačí zadat do této již instalované verze licenční klíč,nebo musím aplikaci reinstalovat?
Děkuji za odpovědi. :)
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Pipa »

mělo by stačit ji aktivovat ji licenčním klíčem
falko1983
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř úno 08, 2012 14:40
Zařízení: Samsung

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od falko1983 »

Měl bych ještě jednu otázečku,která sem asi nepatří ale budu rád za odpověď.Protože přibalená karta má kapacitu pouze 2GB a ta by byla brzy plná zvažuji i koupi jiné karty a jde mi o rychlost.Vyplatí se připlatit za rychlejší třeba class 8 nebo bude pro provoz navigace plně dostačující class4 popř.6.Díky připomínky.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od mike-biker »

Karta stačí i Class 2. Rychlejší karta má smysl, pokud často kopíruješ GB dat tam a zpět a jde ti o sekundy. ;-)
falko1983
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř úno 08, 2012 14:40
Zařízení: Samsung

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od falko1983 »

To jsem chtěl vědět,kopírovat soubory často nebudu jde mi pouze o čtení map z karty ale když dostačuje i class 2 tak není co řešit.Díky...
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od mike-biker »

Mobil to vůbec nepozná, tam jde jen o rychlost kopírování, kde je určitě rozdíl mezi Class 10 a 2, ale pokud to někdo nedělá "závodně", tak je to skoro jedno. :-)
turekm
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát úno 17, 2012 17:24
Zařízení: HTC EVO 3D

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od turekm »

Tak z jiného soudku,já používám smartmaps a jsem naprosto spokojen.Mám ji hlavně na turistiku,geocaching apod. na rozdíl od ostatních diskutujících.
V androidí verzi funguje neskutečně rychle a mapové podklady jsou v naší zemičce ty nejlepší co se kvality i zobrazení týče.
Aktualizace dat každý měsíc,map také poměrně často,co víc si přát.
Turistům,běžkařům,letcům,bikerům vřele doporučuji.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od htcjirka »

Smartmaps je to nejkvalitnejsi co muze clovek koupit,takze kdo zkousne cenu je to nejlepsi volba.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 63 hostů