Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Zajímavé programy a aplikace pro Android
Odpovědět

Jakou off-line navigaci PRIMÁRNĚ používáte ve svém Androidu?

Sygic Mobile Maps
15
8%
Sygic Aura
74
40%
NDrive
2
1%
Copilot Live
12
7%
Navigon
29
16%
iGO, NavNGO nebo MotoNav
19
10%
Čekám na TomTom "stále věřím, že bude"
10
5%
Jiná
22
12%
 
Celkem hlasů: 183

htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od htcjirka »

Tak to potom ano,to uz jsou dost stare mapy,ktere uz by nemeli pomalu ani nabizet.
romec
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: sob lis 13, 2010 11:59
Zařízení: HTC

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od romec »

Komentáře a hodnocení pro NDrive
od bemp the 10/29/2010
Celkem funguje, ale neumí definovat průjezdní body, jen jako itinerář. Práce s ním je ale šílená. Ikony POI jsou mrňavý.

od Marek the 10/22/2010
Patří mezi horší navigace . Má nepřesné a neaktuální mapy i hlasové pokyny . Ovládání také nic moc . Zlatý TomTom pro WM.

od Václav the 10/12/2010
Nejlepší navigace pro Androida.

od Martin the 10/10/2010
Ani po treti instalaci nejde spustit

od Jan the 9/8/2010
Sice se mi zda ze ta zenska chce abych jel furt vlevo a mnel jsem i kolizi ze jsem podle tohoto spatne odbocil kvuli neprehledne krizovatki.

od Jiri the 9/5/2010
Pavel: ano, zajiste. Rikam, je schopna te dovest i na vycvikove letiste, kde ti budou letat kulky nad hlavou! Kolikrat te navede na zakazy atd...

od Michal the 9/3/2010
Take bych rad vedel, proc tam neni CR ? Nebo nevite o nejake jine off-line navigaci? Dikec ...

od palo the 8/30/2010
Kde je mapa ceska nechci stahovat celou evropu

od pavel the 8/22/2010
Tak nevim. Dnes jsem podle ní jel a 2x mne nechala sjet z hlavního tahu do obce, aby mne následně na stejný tah vrátila. Máte podobnou zkušenost ?

od Marek the 8/4/2010
Odzkoušel sem už všechno možné a tahle je asi nejlepší pro Android! Koupil sem, tak uvidíme!

od Miro the 7/26/2010
Skvela navigacia, akurat za mapu po 7 dnoch treba platit, avsak pokial idete len niekam na vylet po europe, vrelo odporucam.

od Marek the 7/25/2010
Naprosto skvělá navigace.

od miri the 7/10/2010
Skvela navigace...

od Martin the 7/10/2010
"EDIT" Nedalo mi to spat a na 4 pokus po reinstalaci se spustila a je skvela, lepsi nez navigon 5*

od Pavel the 7/9/2010
Naprosto skvela navigace.

od Pavel the 7/1/2010
Zkoušel jsem navigaci na na HTC Desire. Často hlásí odbočení pozdě, až v zatáčce nebo i za ní.

od bedřich the 6/25/2010
Jak zní udělám licenční je super ale mám jen na 7 dnů?

od Martin the 6/21/2010
Prosimvas kde sezenu mapu ceska? Nevim proc, ale nemuzu ji tam nikde najit:(

od michal the 6/6/2010
Skvela navigace, zatim jsem nic lepsiho nenasel a hlavne je offline

od Jiri the 6/5/2010
Zatím nejlepší navigace pro Android.

od Yo'Sarin the 5/29/2010
Dle mých zkusenosti naprosto srovnatelne s tomtomem na winCE (ne-li lepsi).

od Miloš the 5/26/2010
Slabé, ještě že mají zkušební verzi. Z Pardubic do Prahy mi to opakovaně vnucoval D11, i když jsem ji zadal mimo placené úseky.

od Jan the 5/26/2010
Bylo by to dobry kdyby ty mapy byly free jen zkusebni verze na tyden je mi nanic.

od Aleš the 5/4/2010
Vyborna navigace, na android zatim asi lepsi neni

od Kato von Spee the 3/29/2010
Plete silnice s chodnikem, ukazuje silnice, ktere neexistuji a naopak ktere existuji nevidi, nerozlisuje budovy/obydlenou zonu/les. Blbnou nepl. useky

od robert the 3/28/2010
Jen bych potreboval poradit jak ji spustit.Vzdy mi to vyhodi nejakou chybu.Potreboval bych nejaky komentar ci popis.Mam Androida

od David the 1/9/2010
Velmi dobra navigace

od Jaroslav the 12/28/2009
Slušná navigace,bohužel oproti npř.navigonu na iphone,nesrovnatelnè.A to ve vsech směrech.

od Jan the 12/21/2009
Zatim nejlepsi navigace pro Android.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od uni »

No já čekám na SmartMaps, ale v anketě jsem ho nějak nenalezl, takže jsem imaginárně klikl na něj:-)
Pitrisek
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: pát pro 05, 2008 15:02
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Francie
Kontaktovat uživatele:

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Pitrisek »

zdravim vsechny srdecne. prave jsem se stal cerstvym majitelem htc desire hd a po precteni vseho co se tyka navigaci jsem se rozhodl pro ndrive. problem je ten, ze potrebuji navigaci, ktera me dovede bez prepinani map z francie do ceske republiky a naopak, protoze ve francii ziju a do cr jezdim docela casto. na takovou mapu jsem ale u ndrive nenarazil. dalsi cesta do cr se blizi a docela bych potreboval poradit co s tim. moc dekuji za kazdou radu. hezky vecer.
Pitrisek
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: pát pro 05, 2008 15:02
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Francie
Kontaktovat uživatele:

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Pitrisek »

dekuji za odpoved. jen si rikam, ze to jsou dve mapy. pojedu prez prepinani map?
Pitrisek
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: pát pro 05, 2008 15:02
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Francie
Kontaktovat uživatele:

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Pitrisek »

tak jsem se rozhodl ze ndrive vyzkousim a pokud je opravdu tak dobra jak se pise tak i koupim. prave stahuju francii neco kolem 543mb, tak jsem zvedavy. doted jsem jezdil na tomtomu. mam na vyzkouseni 7 dnu. diky za rady. moc.

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv lis 25, 2010 12:49) --

tak u me nefunguje. po spusteni strasne dlouho trva nez najde signal gps. kdyz nad timhle privru oko, tak je tu jeste jedna vec a to ze me posila nekam jinam nez jsem zadal. muzu delat co chci a ono me to stejne posila o 250km do jineho mesta se stejnym nazvem nez jsem chtel. zkousel jsem vsechny moznosti no nakonec me poslal spravne ale ty nervy pokud by se mi tohle stalo nekde kde to neznam za to nestoji. pisu to co se deje u me. u druhych to treba funguje. docela mi to je lito ale tohle u me nefunguje. hledam dal.

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv lis 25, 2010 16:35) --

tak ted nevim. dal jsem tomu jeste jednu sanci. udelal jsem HR a nainstaloval ndrivu znovu. zatim jsem nikde nebyl ale signal chytam za daleko kratsi dobu a to stojim u okna v dome a i vypocet trasy je neskutecne rychly. ze by se stal zazrak? uvidime.
Roman Vitámvás
redaktor
redaktor
Příspěvky: 47
Registrován: pát črc 25, 2008 14:08
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Nový Vestec

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Roman Vitámvás »

To máš štěstí že to můžeš ve Francii vyzkoušet. Já o ní taky uvažoval ale v ČR nejde vyzkoušet trial. Tak teď zkouším Sygic.
straky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 81
Registrován: úte úno 09, 2010 7:42
Zařízení: Samsung Galaxy S

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od straky »

Chci se zeptat na zkusenosti s Ndrive. Mam verzi 9.2.15 rc3 s mapami CR od TeleAtlas 2.13 a telefon SGS. To, ze dlouho trva fix satelitu, nebo je nutno restartovat aplikaci, to pominu. Ale co se tyce navigovani, tak mi prijde, ze modul je nepresny a nebo je to Ndrive aplikaci? Kdyz mam pustenou navigaci, jedu po hlavni silnici mimo mesto, dost casto me to ukaze, jako kdybych jel mimo ni (signal je plny). A pokud ve meste, skace to z jedny ulice do druhy a chvili vzdycky trva, nez to prepocte iterinar a zameri me to znova, coz v aute neni moc dobry, protoze nebyva cas, cekat na prepocitavani. Mate nekdo obdobne zkusenosti? Drive jsem mel na B7610 Omnia pro iGo, GarminXT a zamereni bylo zcela presne a rychle. Samozrejme, je to jiny system, ale za tu cenu telefonu bych cekal, ze to pojede bez problemu. Dekuji
Uživatelský avatar
budvajs
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob lis 27, 2010 0:12
Zařízení: HTC Bravo

Re: Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od budvajs »

odzkousel jsem vse a zakotvil u Sygic,je o tridu jinde nez vetsina.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
Uživatelský avatar
pepino34
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: ned led 08, 2006 17:40
Zařízení: LG Nexus 5
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od pepino34 »

Tak jsem přešel ze starého Sygicu na Auru, je o dost lepší, moc se mě líbí :)
Roman Vitámvás
redaktor
redaktor
Příspěvky: 47
Registrován: pát črc 25, 2008 14:08
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Nový Vestec

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Roman Vitámvás »

Dnes vyšla nová aktualizace Aury a co je hlavní tak Sygic výrazně změnil cenovou politiku. Schválně koukněte do jeho shopu, už je možné zakoupit různé varianty map v mnohem přijatelnější cenové relaci.
Pitrisek
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: pát pro 05, 2008 15:02
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Francie
Kontaktovat uživatele:

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Pitrisek »

tak jsem pres noc stahnul od Sygic mapy Francie, Nemeko, Ceska republika a kdyz jsem rano spustil navigaci, tak v prvni chvili jsem se usmival. libilo se mi to jak to vypada. jenze ouha. bud mam v telefonu francii nebo ceskou republiku s nemeckem. proste to vypada ze se do CR s timto jen tak nedostanu. bez prepinani map. nechce se mi tomu verit ale asi je to tak. :-(
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Tak na to jsem cekal. Sygic dal dobrou cenu, ale jak se zda je to pouze prosincova akce. Jdu do toho..
Pitrisek
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: pát pro 05, 2008 15:02
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Francie
Kontaktovat uživatele:

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Pitrisek »

Pitrisek píše:tak jsem pres noc stahnul od Sygic mapy Francie, Nemeko, Ceska republika a kdyz jsem rano spustil navigaci, tak v prvni chvili jsem se usmival. libilo se mi to jak to vypada. jenze ouha. bud mam v telefonu francii nebo ceskou republiku s nemeckem. proste to vypada ze se do CR s timto jen tak nedostanu. bez prepinani map. nechce se mi tomu verit ale asi je to tak. :-(

ne tak chyba byla u me. samozrejme ze umi navigovat bez prepinani. stacilo v nastaveni prepnout na evropu a hned tam jsou vsechny tri. celkove je to velmi svizne a bez sekani. vypocet trasy je opravdu rychly, graficky se mi to libi taky a ma to funkce, ktere jsem vubec necekal. treba navigovat z kontaktu pokud mam u kontaktu adresu. tech prijemnych vychytavek co se mi libi je tam vic a cena map ktere bych urcite vyuzil je taky solidni.
Andorra, Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Czech republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Malta, Monaco, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, San Marino, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Turkey, United Kingdom, Vatican City State.
Transit roads only: Albania, Belarus, Bosnia and Herzegovina, Macedonia, Moldova, Montenegro, Romania, Serbia, Ukraine.
49.99 EUR
ted uz jen jak to funguje v praxi.
Pitrisek
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: pát pro 05, 2008 15:02
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Francie
Kontaktovat uživatele:

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Pitrisek »

zkousim zadat v SYGIC AURA cestu z francie do ceske republiky ,,bez poplatku,, a pise mi to neni mozne spocitat trasu. dosazen limit tras (4). :-(

-- doplnění předchozího příspěvku (pát pro 03, 2010 19:58) --

tak mapy zaplacene, aktivovane a jedina vada na krase je ze nedokaze vypocitat trasu bez poplatku. ajajaj to je ale nemile emile :) co s tim budem delat. pokazde to vypise po chvilce hlasku ,,neni mozne spocitat trasu. dosazen limit tras (4),, francie,nemecko ok. neni problem. ale az do CR bez poplatku bohuzel.

-- doplnění předchozího příspěvku (stř pro 08, 2010 13:19) --

ahoj lidi. napsali mi ohledne meho problemu a neni to chyba navigace. jen je tam nastaven limit na 1.2mil k vuli slabsim strojum ale v lednu bude update, kde by to melo byt vyresene a taky by mela byt moznost volit si spoplatnene a nespoplatnene cesty na krajiny zvlast. tz. ze pokud budu chtit spoplatnenou dalnici v nemecku ale ve francii a v cr se jim budu chtit vyhnout, pujde to takto nastavit. to se mi zda hodne dobre. :)
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Prosím o znovu zahlasování v prvním postu. Aktualizoval jsem Anketu, díky..
Tom077
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: stř kvě 12, 2010 12:28
Zařízení: Dell Streak Black
Bydliště: Ostrava

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Tom077 »

Zdravím,hned po Vánocích si chci koupit Dell Streak ... tak se chci zeptat vás zkušenějších ....
Dokud nemám Android zařízení,tak si nemůžu koupit navigaci do něj ... je to tak?? Přesněji,rád bych využil jinými kolegy nabízený kuponek na slevu pro Sygic Auru,ale nejdéle platný kupónek je do 28.12.10 ... a to pochybuju,že Streaka asi ještě mít nebudu .... sice jej u kamaráda v obchodě objednám 27.12. ale pochybuji,že by tam druhý den byl???
Tak je nějaká možnost jak Auru sehnat ještě za akční cenu .... pokud ne,hold budu muset investovat o 25% více :-(
Každopádně díky za tipy a odpovědi ....
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Koupíš ji za akční cenu a aktivuješ ji až s novým zařízením. Kód který ti přijde emailem nikde nezadávej! Dej ho až do nového zařízení.
Tom077
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: stř kvě 12, 2010 12:28
Zařízení: Dell Streak Black
Bydliště: Ostrava

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Tom077 »

Pavle děkuji za odpověď ....
Zatím jsem jen zběžně koukal na stránky Sygicu .... kliknu na go shop,vyberu zařízení,vyberu region,kliknu Byu now - vypíšu info o sobě ... to je vše O.K. ale ohledně placení .... jde pouze kartou??? Pokud ano - musí moje karta asi podporovat nějaké internetové služby - nevím jak to pojmenovat no prostě abych mohl kartou platit přes internet???
Jiná možnost platby není?Aspoň jsem nenašel ....
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Buď tak jak píšeš nebo můžeš platit přes PayPal..
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů