Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Zajímavé programy a aplikace pro Android
Odpovědět

Jakou off-line navigaci PRIMÁRNĚ používáte ve svém Androidu?

Sygic Mobile Maps
15
8%
Sygic Aura
74
40%
NDrive
2
1%
Copilot Live
12
7%
Navigon
29
16%
iGO, NavNGO nebo MotoNav
19
10%
Čekám na TomTom "stále věřím, že bude"
10
5%
Jiná
22
12%
 
Celkem hlasů: 183

Tom077
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: stř kvě 12, 2010 12:28
Zařízení: Dell Streak Black
Bydliště: Ostrava

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Tom077 »

A poslední kolonka při výběru regionu ... SUBSCRIBE FOR (přeložit si to přeložím) ale co je tím myšleno??
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Pavel Vlasák »

To nezaškrtávej, to je zakoupení dopravních informací pro dané státy.. "kolony, nehody, výluky..."
Tom077
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: stř kvě 12, 2010 12:28
Zařízení: Dell Streak Black
Bydliště: Ostrava

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Tom077 »

JackalJackal:: díky za info .... mám Č.S. - kouknu na internet banking .... popř. 27.12. se stavím na pobočku to aktivovat. (mám Visa Electron) Snad to bude aktivní hned,že bych objednal Dell Streak,pak do banky a pak domu k PC a koupit Auru.
Jinak se dívám,že těch navigací máš .... první dojmy z Aury??? Jo a nejsem žádný extra cestovatel,tak to vidím pouze na central Europe - dá se ale pro případ dokoupit nějaký stát,kdybych náhodou vyrazil mimo?

Pavel Vlasák: díky!!!
Tom077
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: stř kvě 12, 2010 12:28
Zařízení: Dell Streak Black
Bydliště: Ostrava

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Tom077 »

Díky .... no koupím a uvidím .... a jak píšu .... nejsem žádný náročný cestovatel ... hlavně ať mě to doveze z bodu A do bodu B ...
a umí to přepočítat trasu během jízdy a když mi někdo během jízdy zavolá,nezruší se mi celá navigace?
kovka
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte pro 28, 2010 14:37
Zařízení: THC Desire HD

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od kovka »

Ćekám na DYNAVIX. Jak zjišťuji, jsem jeden z mála, kdo bude používat navigaci Dynavix. Začal jsem ji používat ještě na PDA. Dosud jsem používal Dynavix 9 na Omnii. Minulý týden jsem dostal info, že Dynavix pro Android bude k dispozici cca leden/únor 2011. Předplacená licence na 3 roky mi bude převedena na současné HTC. Dynavix má dobrou podporu, vždy jsem se domluvil. :)
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Thompson »

Umí už Navigon jet přes více než 1 zadané POI?
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Pavel Vlasák »

2JackalJackal: Prosím tě já vlastním licenci na NDrive v10 a místo jeďte rovně mi to stále říká "jeďte doleva". To je chyba jako blázen... :( Jak u tebe..?
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Ano mám LenkaCZ. Ještě mohu zkusit jiný jazyk a tak zjistit zda je chyba v souboru s hlasem nebo v aplikaci. Nakonec taky mohu všechno smazat a komplet vše stáhnout znovu, ale mám rozpaky... Je mi divné, že zatím nikdo tyto potíže nehlásil, takže chyba bude asi někde u mě.
Pitrisek
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: pát pro 05, 2008 15:02
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Francie
Kontaktovat uživatele:

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Pitrisek »

Vyzkousel jsem v celkem kratke dobe NDRIVE, SYGIC AURA a COPILOT. S kazdou navigaci jsem najel kolem 1000km a dnes muzu s klidem doporucit Copilot se kterym mam najeto nejvic a u ktereho jsem zustal. Jsem s nim opravdu maximalne spokojeny. Znal vsechny kruhove objezdy, vsechny cesty a pokud jsem se spletl v odboceni tak okamzite reaguje. Proste parada. Taky mam vyzkouseno vyhledavani treba benzinek a restauraci a naprosto presne me k nim dovedl. Ze vyjizdim s parkoviste a jak se z nej dostat znal taky perfektne. Proste nelituju a myslim si ze se da na Copilota normalne spolehnout. On proste umi. Pokud by se me ted nekdo zeptal kterou navigaci, tak nevaham a Copilota doporucim. To co nezvlada jsou jen opravdu drobné a nepotřebné věci a je jich malo. Dela mu problem napriklad, ze neumi vypocitat za jak dlouho dorazim na misto. Vetsinou se svihnul asi o hodinu na 300km. Takze pokud se me nekdo zeptal, kdy u nej budu a rekl jsem mu dojezd ktery mi psal Copilot, tak jsem byl u nej o hodinu drive. Cas dojezdu postupne behem jizdy dorovnaval, ale to mi je nic platne. Tohle je potreba vedet dopredu. Jak jsem ale psal, tak toto je snad jediny problem cele navigace co jsem spozoroval. Co se tyka kilometru, odboceni a jinych veci, tak se nenechal nicim prekvapit a vse zvladnul na jednicku. Umi toho hodne a docela konfortne se ovlada. Myslím si, že i graficky vypadá nejlépe ze vsech navigací co jsem měl nebo mám. Navigace jsem měl možnost vyzkoušet na cestě z Francie do CR a zpět a useky ve Francii, které NDRIVE a AURA vubec neznala, tak COPILOT zvládal naprosto bez problemu. Musim rict ze se nekonalo ani zadne tuhnuti a zasekavani telefonu nebo vypinani navigace. Tohle se mi nestalo ani jednou. To vsechno mam osobne vyzkousene na HTC Desire HD. Kdyz jsem mel Auru nebo Ndrive tak jsem sam sebe tak trosku musel presvedcovat jestli jsem udelal dobre. Tady u Copilota je to jasne jak facka. Je to jednicka. Co neznam je Navigon a ani ho uz radeji nestuduju. Neni duvod. Co jsem chtel uz mam. Hledal jsem Navigaci ktera je spolehliva, dobre se ovlada, vypada hezky a hlavne umí. No a já nasel takovou, která umí jeste vic nez jsem cekal.
Hezky den vsem.
jorokw
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob úno 19, 2011 20:45
Zařízení: Optimus One

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od jorokw »

Díky tomu jsem se registroval: nechci být hnidopich, ale byl jsem s Aurou v Polsku (business trip) a tato navigace mě tak "povozila", že jsem byl kousek od toho rozšlapat telefon na kusy. Za prvé mě povodila v centru Katovic téměř mezi lidmi po chodníku na míso, kde bych se běžně (při odbočení křižovatku dále) dostal po klasické silnici (navigace mě vedla přes tržiště!). Dojel jsem na místo opravy silnice a stále mě k tomuto místu vodila, hrůůůůza. Počítaní trasy - ekonomická a nejrychlejší byly stejné, nejkratší pak snad vedla kolem rybníků. Uffff... mám za to, že Auře chybí nějaký systém "hodnocení" kvality cesty. Kvůli 10m vás vodí čertví kde! Tohle nemá smysl ani logiku. Pokud je zátaras a kliknu na tlačítko tak rozhodně NECHCI nahlásit policajty, ale mít možnost vypočítat objížďku!

-- doplnění předchozího příspěvku (sob úno 19, 2011 21:18) --

Abych nebyl přísný - Aura chodí skvěle, grafika je parádní, POI i radary hlídá. Vynikající práce světového kalibru. ALe rozhodně bych se přikláněl k přehodnocení priorit při vývoji: 1. zapracujte na alternativních trasách (to nemůže být takový problém, stačilo by vypsat hlavní největší města podél trasy), 2. zkroťte objížďky... u Aury vidím snahu o zasíťování a socializaci. Nutné je ale dopracovat navigační logiku! P.S. Na schůzku jsem nedorazil včas, i když jsem měl rezervu... prostě jsem se povozil po cizím městě (místní se divili, kudy jsem jel)....
Pitrisek
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: pát pro 05, 2008 15:02
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Francie
Kontaktovat uživatele:

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Pitrisek »

Opet jsem absolvoval cestu francie - ceska republika a zpet. Byl jsem na severni morave v Opave, ale i v Hustopecich u Brna. To co jsem psal minule o navigaci Copilot jen znovu potvrzuji. Je to spickova navigace a od meho posledniho psani byly dalsi aktualizace. Je videt, ze se neco kolem Copilota deje. Copilot dokaze plne nahradit klasickou navigaci a jsem presvedceny ze i lip. Hezky den vam preji.

http://www.youtube.com/copilotlive


:) :) :)
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Aura je temer bez vyvoje. :(
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Pipa »

Taky jsem zakoupil Auru - už před vánocema. Ale některé věci mě opravdu dostávaj. Třeba - vyberu město, pak ulici - a ejhle ono mi to nabízí i ulice se stejným jménem v jiných městech - proč?, takhle jsem nechtěně jel úplně jinam, místo aby mi to napsalo že taková ulice neni nebo zkrátka v daném městě nic nenabídlo, tak mi to nabízí stejné ulice v jiných městech - po používání TT na WM mě tohle fakt nenapadlo, no nic. Doufaám že se TT rozhejbe a udělá navigaci pro Androida.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od htcjirka »

Mel jsi zakoupit klasickeho Sygica,ten temito problemy netrpi..Aura jeste potrebuje nejaky cas na "doladeni".Obavam se ze TT se na Androida nedockas,uz ho byl sliben nekdy zacatkem roku 2009 a dodnes nic...
To bych spise veril,ze se ho drive dockaji uzivatele WP7 coz je hodne uzavrena platforma a o to TT jde.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Re: Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Pipa »

No mám pocit že už se prodává jen aura ne ?

Sent from my Dell Streak using Tapatalk
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od mike-biker »

Ano, na Auru se hodně sází, škoda že má právě problém s hlavně navigací, což je u Navigace dost podstatné. :tlem:
Rovněž stupidní nutnost odklikávání je příšerná. Grafika dobrá, nepotřebuji bambilión barev silnice a podobné kraviny, spíše by to chtělo opravdu dotáhnout po technické stránce.
TomTom díky zlodějům softwaru nebude, takže těm poděkujme! :twisted: Ani se jim nedivím, myslím TomTomu. :-(
Roman Vitámvás
redaktor
redaktor
Příspěvky: 47
Registrován: pát črc 25, 2008 14:08
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Nový Vestec

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Roman Vitámvás »

Taky jsem koupil Auru a nejspíš sem měl koupit něco jiného. Dokáže mě rozpálit do ruda když z místa A do místa B mě vede jinudy než z místa B do místa A a to přes les. To nechápu když to jedním směrem dělá správně, proč to nejde opačně. Aktualizace v podstatě žádná. Takový bugy neměla ani zde tolik opovrhovaná Route66.
Pitrisek
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: pát pro 05, 2008 15:02
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Francie
Kontaktovat uživatele:

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Pitrisek »

Ti co nejsou spokojeni s Aurou, tak at udelaji to co ja a jeste jeden muj kamarad co se taky nechal zlakat. Napiste email na jejich podporu co vam to dela, kdy jste ji koupili a na jakem stroji vam to dela a ze chcete vratit penize. Odpovidaji do trech dnu. Taky jsem cenil zuby a tak jsem pozadal o vraceni penez. Vyhoveli mi a jeste se omluvili. Rychle a solidni jednani. Hodne stesti. :-)
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Re: Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od Pipa »

No myslim že právě zlodějům muže tomtom poděkovat za své rozšíření a svou pozici na trhu.
Vždy se najdou lidi co budou soft kupovat a lidi co ho budou jen stahovat (krást) hold pozůstatek z éry bolševika kdy všechno bylo všech.

Sent from my Dell Streak using Tapatalk
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Jakou off-line navigaci používáte ve svém Androidu?

Příspěvek od mike-biker »

To je sice fajn, ale když budeš prodávat rohlíky a z 5ti 4 ukradnou, jak dlouho tě to bude bavit??? ;-)
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů