Kompletní záloha

Zajímavé programy a aplikace pro Android
Odpovědět
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Příspěvky: 515
Registrován: sob úno 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

Kompletní záloha

Příspěvek od Vitezslav2 »

Můžete mi ještě poradit nějaký program na kompletní zálohu,jako je u WM třeba SPB backup.Díky moc.
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

Kompletní záloha

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

Na Androidu není kompletní záloha potřeba. Kontakty, emaily a kalendář je online přes Gmail.com a aplikace jsou na Marketu (čili jejich znovuinstalace není takový problém). Jediné, co například zajímá mě, je záloha SMS a na to jsou na Marketu také aplikace. Neřeknu ti teď jaké (mám G1 v servisu), ale pokusím se to sem pak dopsat.
elka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: pon led 22, 2007 12:27
Zařízení: HTC Desire - Rooted Official HTC Android 2.2
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Kompletní záloha

Příspěvek od elka »

Skvělý (už i na Windows mobile byl) je Sprite backup. umožňuje zálohovat a obnovovat (i jednotlivě) nastavení, záložky, kalendář, výpis hovorů, kontakty, MMS, hudbu, fotky, SMS, video.
TMa24
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: sob bře 06, 2010 9:20
Zařízení: Desire

Kompletní záloha

Příspěvek od TMa24 »

Sprite backup mi uspesne zalohoval telefon, problem je, ze ziadny subor som v zalohovanej zlozke nenasiel. vyzera to tak ze u androida este nie je OK, (zatial)
ifco
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: úte úno 17, 2009 13:20
Zařízení: Samsung Galaxy S2
Bydliště: Praha

Kompletní záloha

Příspěvek od ifco »

Mne sa osvedcila kombinacia: kontakty a kalendar na googlu, AppBrain na aplikacie a SMS Backup na zalohovanie SMS do Google Mailu
P_L_
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pát kvě 21, 2010 8:04
Zařízení: žádné

Kompletní záloha

Příspěvek od P_L_ »

Bigis píše:Na Androidu není kompletní záloha potřeba. Kontakty, emaily a kalendář je online přes Gmail.com a aplikace jsou na Marketu (čili jejich znovuinstalace není takový problém). Jediné, co například zajímá mě, je záloha SMS a na to jsou na Marketu také aplikace. Neřeknu ti teď jaké (mám G1 v servisu), ale pokusím se to sem pak dopsat.
Tak to je názor, se kterým nesouhlasím. Ne každý může/chce zálohovat na server o jehož bezpečnosti neví nic a i uvedení všech aplikací do stavu v jakém byly není zrovna novou instalací moc příjemné.
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Kompletní záloha

Příspěvek od niky79 »

Luboš Klicpouch píše:Na Androidu není kompletní záloha potřeba. Kontakty, emaily a kalendář je online přes Gmail.com a aplikace jsou na Marketu (čili jejich znovuinstalace není takový problém). Jediné, co například zajímá mě, je záloha SMS a na to jsou na Marketu také aplikace. Neřeknu ti teď jaké (mám G1 v servisu), ale pokusím se to sem pak dopsat.
Ja potrebuji zalohovat NASTAVENI APLIKACI. Prej "Na Androidu není kompletní záloha potřeba". To si snad vytisknu!
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Kompletní záloha

Příspěvek od Jumbo78 »

Zkus aplikaci Helium, dříve Carbon. Pokud máš root, tak titanium backup pro
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 hostů