Android aplikace do počítače.

Zajímavé programy a aplikace pro Android
Odpovědět
X46X
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 189
Registrován: čtv kvě 22, 2008 19:19
Zařízení: HTC Sensation, HTC Kaiser
Bydliště: Praha

Android aplikace do počítače.

Příspěvek od X46X »

Nevíte kde by se dali stahnout aplikace do počítače a poté si je hodit jen na kartku. Abych po každym přehrání nemusel vše stahovat z marketu znovu a znovu. Neznáte nějakou takovou stránku?
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

Android aplikace do počítače.

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

Myslím, že existuje řešení, které zazálohuje databázi tvých stažených programů a po přeinstalaci si je můžeš opět stáhnout z Marketu (s tím rozdílem, že budeš mít po hromadě všechny, které jsi měl předtím), ale nenainstalované. Zjistím o tom něco víc a popíšu to.
X46X
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 189
Registrován: čtv kvě 22, 2008 19:19
Zařízení: HTC Sensation, HTC Kaiser
Bydliště: Praha

Android aplikace do počítače.

Příspěvek od X46X »

No reknu to asi takhle mam asi 10 aplikaci s koncovkou apk a ty když hodim na kartu a zapnu androida tak je tam mam, nic složitýho, je to jednoduchý a učinný. Jde mi jen o to kde stahnout dalsi? někde přece musí být aplikace z celého marketu, hledal jsem to na ofiko strankach marketu ale nic jsem nenasel..
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

Android aplikace do počítače.

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

Aplikace z celého Marketu si myslím, že na 100% nikde nejsou. Protože například v ČR některé sehnat nejde, proto neexistuje veřejné úložiště aplikací. Existuje pouze Market. Market existuje i na webu - http://www.cyrket.com" onclick="window.open(this.href);return false; - ale nelze odsud stahovat. Je to jen odraz Marketu pro web.
Z80
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: čtv črc 24, 2008 1:16
Zařízení: HTC Hero, HP iPaq 614c, iPhone 3Gs 16GB
Bydliště: [CPU]

Android aplikace do počítače.

Příspěvek od Z80 »

nastaveni ,aplikace (z marketu) se ukladaji do adresare /data/app (popripade /data/app-private), takze staci pouzit treba nandroid(cm-hero-recovery.img ) a zazalohovat si mobil vcetne /data na kartu ,pak pokud chces obnovit jen /data tak staci odmazat radky z nandroid.md5 a nechat tam jen radek neco jako 34ad7cfa4e987cb53b05717e67bbd2f8 data.img ,bacha na ,edit nandroid.md5 musi byt v unix formatu !
Caretroy
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob led 08, 2011 18:45
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Liberec

Android aplikace do počítače.

Příspěvek od Caretroy »

moc to rozebirate myslim ze uzivatel chce po ''Vás' pouze odkaz kde jsou nějaký aaplikace , hry , widgety ve formátu apk aby nemusel stahovat z marketu nemusi to bejt celej market bože :D PS: i na uloz.to sezenes spoustu aplikaci na android
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů