Správa vašich financí - MoneyManager

Zajímavé programy a aplikace pro Android
Odpovědět
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

Správa vašich financí - MoneyManager

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

Pokud chcete mít svoje finance pod kontrolou, můžete použít tuto aplikaci - MoneyManager (Aktuálně ve verzi 1.9.7) od autora SwordiApps.
Rozdíl mezi FREE a PRO verzí je zřejmě jen v reklamích proužcích, které já ale mám vypnuté aplikací AdFree.

Aplikace MoneyManager je anglicky, ale jako měna je možné nastavit CZK, tedy české koruny. Tuto možnost naleznete v nastavení (HW menu -> Options). Dále je možné nastavit formát data, barevné téma, velikost písma a master password, tedy hlavní heslo pro vstup do aplikace (aby se Vám tam nemohl nikdo jiný podívat - Heslo tam lze i odebrat)

Obrázek

Pod položkou Categories (HW menu -> Categories) lze nastavit, které kategorie, které chcete mít zobrazené.. Kategorie zde je možné i přidat.. (Ale nepřišel jsem na to, jak je smazat)

Obrázek

V hlavním okně je vidět, jak jste na tom s penězmi:

Obrázek

Zde si přidáváte příchozí platby, nebo odchozí platby, dá se zobrazit i celkový přehled, který se dá filtrovat dle času, nebo dle kategorie.

Pokud chcete přidat příchozí, nebo odchozí platbu, můžete vytvářet nové kategorie (NEW), nebo použít již vytvořené..

Obrázek

Pod položkou Overview jsou pak vidět veškeré transakce, které jste si zadali a dají se filtrovat buď časově, nebo zde kategorie.

Pro příchozí a odchozí platby klikněte na požadovaté tlačítko na hlavní ploše, vyberte kategorii a zadejte částku (How much?). Můžete ještě k vybrané platbě (která lze později v Overview editovat, nebo smazat), přidat poznámku.

Obrázek
blackman_82
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: pon pro 01, 2008 16:31
Zařízení: HTC Desire

Správa vašich financí - MoneyManager

Příspěvek od blackman_82 »

smazat se daj tak ze se na ne jen klikne ... pote vyskoci hlaska prejmenovat nebo smazat ;o) A ten rozdil ve verzi pro je ten ze ma o dve moznosti vic v robrazeni reports ... na jiny rozdil jsem zatim neprisel ;o)
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů