MWC se blíží: Jaký je váš favorit a na co se nejvíce těšíte?

Pravidla pro uživatele tohoto fóra, informace a novinky...
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

MWC se blíží: Jaký je váš favorit a na co se nejvíce těšíte?

Příspěvek od uni »

GreenArrow: tak design, to že se ti hnusí je fakt jen individuální pojem, někomu se hnusí koule jinému krychle, něco faktičtějšího nemáš? Ad LCD a iPhone 4, "Retina" rozlišení a IPS ti přijde jako malý pokrok oproti vyblitým TN a nižším rozlišením? No fakt nevím, co by jsi chtěl. Nehledě na to, že je samozřejmě nesmysl očekávat, že Apple nebo kdokoli jiný bude rok co rok způsobovat revoluce. BTW. za poslední 4 roky to Apple stihl iPhonem, Appstorem a iPadem. Co proboha do něj ještě chceš?;-)
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

MWC se blíží: Jaký je váš favorit a na co se nejvíce těšíte?

Příspěvek od GreenArrow »

Ja od nej nechci nic,s ipadem to zas takova revoluce není,a psal jsem,že 4 generace iPhone nepřinesla nic nového oproti konkurenci,jen vylepšení HW,ktery uz v té dobe taky mohl byt lepší
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

MWC se blíží: Jaký je váš favorit a na co se nejvíce těšíte?

Příspěvek od premikkoci »

Začni vyrábět telefony a budu tvůj první zákazník. Podle tvých představ by telefony uměly všechno.
Mozi
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát črc 30, 2010 19:13
Zařízení: HTC Desire

MWC se blíží: Jaký je váš favorit a na co se nejvíce těšíte?

Příspěvek od Mozi »

musím se smát jak někteří lidé chtějí neustále větší a větší čísla u různých parametrů. Na co se furt hnát za většími MPx, větším rozlišením, více jádry? Stejně tak bych ožele foťáky na tabletech a raději bych přivítal větší vnitřní paměť. Vždyť focení s tabletem musí být tak nepraktické, zajímalo by mě jaké procento lidí s nimi fotí.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

MWC se blíží: Jaký je váš favorit a na co se nejvíce těšíte?

Příspěvek od IkE Blaster »

iPad revoluce tedy je - možná ne v HW hledisku, ale Apple opět překonal jednu metu v marketingu a dotaženosti produktu k vytyčenému cíli.
matelkoxxl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 616
Registrován: ned srp 10, 2008 9:51
Zařízení: SGS2, HTC HD2, HTC Touch Diamond
Bydliště: Košice

MWC se blíží: Jaký je váš favorit a na co se nejvíce těšíte?

Příspěvek od matelkoxxl »

Mňa by zaujímalo, ak by tam bol stánok SPB Software, že kedy konečne vypustia do sveta Mobile Shell 5... Už to malo byť dávno vonku a doteraz žiadna zmienka o tom...
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

MWC se blíží: Jaký je váš favorit a na co se nejvíce těšíte?

Příspěvek od Jiří Hrma »

Díky všem za reakce! Co se týče SPB, tak mám potvrzeno, že tam budou mít stánek a přímo v pozvánce se píše:
What will SPB Software announce this year at Mobile World Congress?
• SPB TV 3.0 App Store-like publishing platform for TV channels which offers broadcasters and content owners the opportunity to distribute content on mobile phones worldwide.
• The new version of SPB UI Engine will be announced during the congress. SPB will share its expertise in 3D UI’s and show how easy it can be to create the stunning, high-performance user interface based on SPB UI Engine.
• SPB plans for launching new applications on Android platform
Určitě se k nim vypravím a zkusím zjistit podrobnosti.
-pekr-
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: stř dub 01, 2009 22:00
Zařízení: HTC Sensation

MWC se blíží: Jaký je váš favorit a na co se nejvíce těšíte?

Příspěvek od -pekr- »

Vidím tady Nokia fandu, tak jen asi toto - Symbian je k ničemu, a na MeeGo se sice těšit můžeme, ale kdo ví, kdy vůbec pořádně dorazí. Dlouho je ale jasná jedna věc - polovina managementu Nokie by měla letět, protože tržní podíl nehovoří nic o ušlém potenciálu - ujel jim vlak, a myslím, že nový ředitel velmi brzy změní strategii:

http://www.engadget.com/2011/02/08/noki ... st-burnin/" onclick="window.open(this.href);return false;

-- doplnění předchozího příspěvku (stř úno 09, 2011 1:55) --

Jinak jsem uživatelem HTC (TP2), a nahradil bych jej asi zase jen HTC, ale bohužel mám dojem, že poslední rok se v případě HTC jedná pouze o recyklaci něčeho, co už sami vydali, nebo je jinde dostupné taky. Očekával bych, že právě HTC přinese něco jako LG Optimus. Tak jsem zvědav, co předvedou, ale tuším, že mé obavy budou opět naplněny :-)
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

MWC se blíží: Jaký je váš favorit a na co se nejvíce těšíte?

Příspěvek od uni »

premikkoci&Mozi: opravdu neuvěřitelné, jaké mají někteří (GreenArrow) mají neuvěřitelné požadavky:-)
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

MWC se blíží: Jaký je váš favorit a na co se nejvíce těšíte?

Příspěvek od mike-biker »

Já se těším na nástupce Dell Streaku - Dell Opus One. Pokud bude mít avizované rozlišení 1280X800 a LED diodu na zmeškané události, tak je rozhodnuto. Asi by bylo dobré, aby už běžel na Honeycombu, nebo byl přislíben Upgrade. Dual Core mě neohromí, stejně jako počet Mpix na čočce. :lol: Ideální by byla 2.500 mAh baterka a normální Micro USB konektor. Netřeba se "opičit" po APPLE s mimogalaktickým konektorem. :evil:

TO Jirka: SpB mě taky zajímá, naposled jsem vznesl dotaz, proč se svými aplikacemi opomíjejí Android, bylo mi řečeno, že to je zajímavý nápad. :tlem: . Ale na můj dotaz, kdy bude např. SPB eWallet už tajupně mlžili. :-(
Uživatelský avatar
eLPeCKo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: pát led 07, 2011 23:33
Zařízení: Samsung Galaxy SIII

MWC se blíží: Jaký je váš favorit a na co se nejvíce těšíte?

Příspěvek od eLPeCKo »

Mně nejvíc zajímají novinky od HTC :)
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

MWC se blíží: Jaký je váš favorit a na co se nejvíce těšíte?

Příspěvek od uni »

Ten mimogalaktický konektor má A/V line out, sériové rozhraní, napájení, USB slave/host.... poměrně šikovná záležitost;-). Ale ano, vedle toho by to chtělo microUSB konektor. Nebo mít redukci mimogalaktický/USB A male za 60korun, že...
Jo, na komunikátory 5" se také těším, kdyby něco s HW QWERRTZ, pozice Desire Z v kapse by byla ohrožena:-)
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

MWC se blíží: Jaký je váš favorit a na co se nejvíce těšíte?

Příspěvek od mike-biker »

Tak nějak... :grin: .
Já vkládám do tabletů naději, těch 5" se mi jeví jako kompromis mezi mobilem a tabletem. 7" Galaxy už je moc na mobil a pořád ještě málo na tablet. :wink:
Uživatelský avatar
Honza Zajíc
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte led 05, 2010 19:05
Zařízení: HTC Desire HD

MWC se blíží: Jaký je váš favorit a na co se nejvíce těšíte?

Příspěvek od Honza Zajíc »

já sem teda nejvíc zvědav na novinky od HTC, nejvíc na tablety;)
pak by mě taky zajímaly informace o SPB MS 5:)
no a nakonec by mě zajímalo zda bude na Desire vydanej upgrade na verzi Sense z Desire HD;)
carnero
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 333
Registrován: pon čer 09, 2008 14:03
Zařízení: Galaxy Nexus, Incredible S
Bydliště: Praha

MWC se blíží: Jaký je váš favorit a na co se nejvíce těšíte?

Příspěvek od carnero »

Ani se moc netěším na konkrétní mobily. HTC asi nemá čím překvapit, Galaxy S2 je spíš jen čekání jak ten známý hardware bude zabalený a LG asi nic než nekvalitní krámy nikdy nevyrobí. Ale na technologie. Doufám, že dvoujádra budou na každém kroku a aspoň někdo předvede mobil s 3D displejem a patřičným rozhraním. A teď nemyslím nějakého výrobce, který to pak bude prodávat jen v Japonsku, ale něco co by mělo šanci se dostat mezi technologickou lůzu jakou jsme my :D
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

MWC se blíží: Jaký je váš favorit a na co se nejvíce těšíte?

Příspěvek od bkf1 »

Tak ja osobne se netesim na nic protoze nevidim nic, na co by se dalo tesit, spise bych rekl, ze jde jen o nejake zajimavosti a novinky. Z tech by me zajimal asi jen ten Samsung, BlackBerry a mozna i LG, ktere zacina vystrkovat ruzky :) Co se tyce napr. takoveho HTC, tak lowendovy vyrobci lowendovych zarizeni, ktera jsou prodavana jako top zarizeni, me opravdu nezajimaji...
Odpovědět

Zpět na „Pravidla a informace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů