Pozvánka na 4. sraz SmartMania.cz (Praha, 12. 11. 2010)

Pravidla pro uživatele tohoto fóra, informace a novinky...
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Pozvánka na 4. sraz SmartMania.cz (Praha, 12. 11. 2010)

Příspěvek od Jiří Hrma »

Přátelé a příznivci komunikátorů,
po roce opět přicházím s pozvánkou na čtvrtý sraz serveru SmartMania.cz, který se uskuteční v pátek 12. listopadu od 18. hodin v Praze ve Steak baru Levandule. V restauraci je zamluvený salónek pro zhruba 35 lidí. Oficiální část srazu skončí stejně jako loni, úderem půlnoci, po celou dobu srazu by mělo být zajištěno připojení k internetu přes Wi-Fi (3 Mbps). Nápojový a jídelní lístek naleznete na webu restaurace LevanduleSteak.cz. Na sraz jsou zváni všichni, od nováčků po ostřílené profesionály a platformám se rovněž meze nekladou :-).

Obrázek

Na srazu s sebou budu mít několik zajímavých zařízení - těšit se můžete na HTC 7 Trophy s Windows Phone 7, Desire Z/Desire HD, Samsung Galaxy Tab či Dell Streak. Seznam zařízení se pravděpodobně ještě rozroste, tak se nechte překvapit :) . Kromě zařízení s sebou na sraz přivezu i celou řadu dojmů a fotografií z Číny (e-market s kopiemi telefonů, fotografie z továren a další zajímavosti), které bych rád ve zhruba 30 minutách odprezentoval (je zde k dispozici velká TV). Tomáš Slavíček, autor populární hry Hexalines, nám rovněž poví něco o svém 3D enginu, který vyvíjí pro Windows Phone 7.

Obrázek
Pokud máte profil na Facebooku, můžete se přidat mezi fanoušky serveru SmartMania.cz, a pokud přijdete také na sraz, můžete svou účast potvrdit zde.

Svou účast můžete potvrdit také zde ve fóru a k vašemu komentáři případně připište, jaká zařízení s sebou přinesete. Co myslíte, podaří se nám překonat rekord z loňského roku v počtu komunikátorů shromážděných na jednom místě? Po skončení oficiální části srazu budeme pokračovat na afterparty v některém z pražských klubů až do ranních hodin. Kdo budete mít zájem, můžete se k nám samozřejmě také připojit. Případné další dotazy ke srazu zodpovím v komentářích.

obrázek
Prohlédněte si fotografie z loňského srazu!

Kudy se na sraz dostanete?
Steak Bar Levandule najdete na Praze 9 kousek od stanice metra Vysočanská, respektive ulice Sokolovská (Staromlýnská 3/493). Po vystoupení z metra (výstup směr Dopravní podniky) se dáte vlevo, vyjdete z vestibulu, sejdete po schodišti a po pár krocích přes parkoviště vstoupíte do dvora. Avšak pozor! Po vaší levé straně se zjeví restaurace, ale to není ta, do které míříte. Musíte ujít ještě pár kroků, než se před vámi rozprostře velice příjemná a útulná zahrádka steak baru.
K restauraci je možné dostat se i z nádraží Praha - Vysočany, je to asi 250 metrů.

Parkování je zajištěno přímo před restaurací - parkoviště Normy. V okolí jsou k dispozici bankomaty KB, ČSOB, eBanky a ČS.

GPS souřadnice: 50°6'32.523"N, 14°29'54.337"E

Mapa
Obrázek

Tudy se na sraz dostanete z hlavního nádraží (je to ale kus cesty, proto raději využijte MHD nebo metro)
Obrázek
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

Pozvánka na 4. sraz SmartMania.cz (Praha, 12. listopadu)

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

Ano, přijdu a budu mít: HTC Desire + rozšířenou baterii, HTC Desire HD, tak trochu zvláštní HF, ke kterému ruku rozhodně potřebujete a možná ještě něco dalšího..
Martin Prokop
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 225
Registrován: čtv led 07, 2010 19:08
Zařízení: HTC 8X, Optimus 4X HD a HP Touchpad
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Pozvánka na 4. sraz SmartMania.cz (Praha, 12. 11. 2010)

Příspěvek od Martin Prokop »

Super, už se těším :) osobně dotáhnu HTC Desire, Desire HD a Dell Streak :)
Kato
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 352
Registrován: sob zář 17, 2005 19:11
Zařízení: HTC Desire (AOS 4.2.2),Nokia Lumia 800, Apple iPad
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Pozvánka na 4. sraz SmartMania.cz (Praha, 12. 11. 2010)

Příspěvek od Kato »

Ja te zastrelim - dat me do upoutavkovy fotky s pytlem na hlave :D :D To uplne snizuje "solidnost" srazu :D

Kazdopadne ucast potvrzuju cca do 11ti vecer, nez sednu na SA bus smerem Brno a domu. Sebou beru akorat jednu cihlu a to 14 dni staryho brandovanyho bronzovyho Desire od TMO s Androidem 2.1. Moznost vymeny za nebrandovanej bilej HTC Desire kdyby mel nekdo zajem, aneb TMO me pekne .... :D:D
esaras
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: stř pro 16, 2009 22:05
Zařízení: HTC HD2 (WP7,WM6.5,Android 2.3,Ubuntu 10.10,MeeGo)

Pozvánka na 4. sraz SmartMania.cz (Praha, 12. 11. 2010)

Příspěvek od esaras »

Predbezne potvrzuji svou ucast, prinesu stareho dedecka HTC HD2 (wm6.5, android 2.2 froyo, ubuntu 9.10)
Tomáš Slavíček
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 264
Registrován: stř srp 19, 2009 7:09
Zařízení: Nexus 5, Galaxy S3, Nokia X, iPad mini

Pozvánka na 4. sraz SmartMania.cz (Praha, 12. 11. 2010)

Příspěvek od Tomáš Slavíček »

Čau, na sraz už se těším a určitě přijdu. S sebou budu mít Samsung i900 Omnia s WM 6.5.3, klasický iPaq rx1950 s WM 5.0, malou Xperii X10 Mini s Androidem 2.1 a čtečku Kindle 3 ve verzi s 3G :)

Jestli bude zájem, rád také ukážu svůj 3D engine pro Windows Phone 7, na kterém teď pracuju a povím něco o tom, jak na tom jsou čeští vývojáři, kteří chtějí pro WP7 vyvíjet. Také můžu říct nějaké ohlédnutí za HexaLines (jak probíhal vývoj a prodej).
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Pozvánka na 4. sraz SmartMania.cz (Praha, 12. 11. 2010)

Příspěvek od barberry.pha »

Tak cely rok jsem se tesil a zrovna 12.11. jdu na chirurgicky zakrok na noze takze bohuzel nebudu moci dorazit :( coz me docela zere, tesil jsem se ze zkouknu nejaky novy zarizeni s androidem :( a pokecam s normalnimi lidmi :) skoda :(
Jindřich Veselý

Pozvánka na 4. sraz SmartMania.cz (Praha, 12. 11. 2010)

Příspěvek od Jindřich Veselý »

Urcite dorazim, nejspis teda jen s Desire HD ale co se da delat :o)
Kato
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 352
Registrován: sob zář 17, 2005 19:11
Zařízení: HTC Desire (AOS 4.2.2),Nokia Lumia 800, Apple iPad
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Pozvánka na 4. sraz SmartMania.cz (Praha, 12. 11. 2010)

Příspěvek od Kato »

tomasslavicek píše:Také můžu říct nějaké ohlédnutí za HexaLines (jak probíhal vývoj a prodej).
Idealni by bylo, kdybys HexaLines predelal pro Android a nasadil tomu cenu kolem $1 - tipuju, ze bys na tom vydelal nekolikanasobne vic, nez u WM :D
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Pozvánka na 4. sraz SmartMania.cz (Praha, 12. 11. 2010)

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Taky už se těším, sbírku obohatím o BlackBerry Bold 9700, HTC Universal, Motorolu MPx200 a HTC Wallaby. Poslední tři se mi teda moc tahat nechtělo, ale když se plánuje tradiční rekord, tak je holt vezmu. Jo a zkusím někde v šupleti vyštrachat ochranu pro každoroční pivní lázně komunikátorů :) + beru zrcadlo na fotodokumentaci.
fido_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: sob lis 15, 2008 15:07
Zařízení: IP4 16GB
Bydliště: Praha

Pozvánka na 4. sraz SmartMania.cz (Praha, 12. 11. 2010)

Příspěvek od fido_cz »

Ja i me BB9700 se asi ukazem.
Jacob Bee
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: úte srp 11, 2009 20:27
Zařízení: Xperia Z3
Bydliště: Brisbane, AUS / Seoul, KR / Plzen, CZE

Příspěvek od Jacob Bee »

Beru Palm Pre + Touchstone.
Zaroven se tesim na afterparty - 'It's gonna be legendary.' :-)
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Pozvánka na 4. sraz SmartMania.cz (Praha, 12. 11. 2010)

Příspěvek od Radek Hübl »

Budu tam ale v omezeném počtu, pouze já a TP2 ;-)
CSCicus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: sob led 16, 2010 21:03
Zařízení: Samsung Galaxy S2 root
Bydliště: Ivanka pri Dunaji

Pozvánka na 4. sraz SmartMania.cz (Praha, 12. 11. 2010)

Příspěvek od CSCicus »

Ja by som tiež došiel ale mam to daľeko :D keď to bude niekedy na polceste, povedzme v brne nieje problem :D
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Pozvánka na 4. sraz SmartMania.cz (Praha, 12. 11. 2010)

Příspěvek od milennium »

Taky dorazím.
Přinesu BlackBerry 9800 a možná jeden přístrojek s WP7...a nebude to HTC..
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

Pozvánka na 4. sraz SmartMania.cz (Praha, 12. 11. 2010)

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

Docela jsem na ty WP7 zvědav. I když recenze nejsou moc dobrý, omezeních je hromada, ale v ruce jsem je ještě neměl a zajímá mě jak to bude vypadat.
Lukas Kosik

Pozvánka na 4. sraz SmartMania.cz (Praha, 12. 11. 2010)

Příspěvek od Lukas Kosik »

To zas bude v álejích... :tlem: Doufám, že tentokrát zůstanou všechny značky na svém místě. :-D
Jinak taky se mi to všechno moc tahat s sebou nechce, zvláště na after. Ale když je "zase" ten rekord...
Za mě tedy HTC Desire Z, Acer M900, AT&T Fuze, T-Mobile G1, HTC Herald a jeden opravdový CDMA smartphone od U:fona. :tlem:
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Pozvánka na 4. sraz SmartMania.cz (Praha, 12. 11. 2010)

Příspěvek od tslany »

Brno zase nic.. :-(
koulou
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 126
Registrován: pon říj 20, 2008 14:27
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Petřvald

Pozvánka na 4. sraz SmartMania.cz (Praha, 12. 11. 2010)

Příspěvek od koulou »

Letos premiérově dorazím také já. A to se svým nových HTC Desire HD. Ale jak vidím, ten tam bude mít už plno lidí, tak se budou aspon dobře vyměňovat zkušenosti a poznatky :) a jako takovou trochu specialitku tam přinesu svůj předminulý telefon SE M600i s mrtvou platformoou Symbianu UIQ, který má stále můj známý a na onu osudovou noc mi jej do Prahy zapůjčí :) Moc se už těším :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Pozvánka na 4. sraz SmartMania.cz (Praha, 12. 11. 2010)

Příspěvek od htcjirka »

tslany píše:Brno zase nic.. :-(
Sedni na vlak a prijed :wink: Jeste nevim jestli letos dorazim a kdyz ano tak s N900.ktera od unora vytlacila veskera HTC ktera jsem leta vlastnil.A Uniho vezmu jako nostalgii take,je uplne novy ;-)
Odpovědět

Zpět na „Pravidla a informace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů