Fan Festival: Skvěle vybavené smartphony a elektronika za akční ceny

Na čínském internetovém obchodě GeekBuying.com právě běží nová promo akce Fan Festival, v rámci které můžete získat chytré telefony, nositelnou elektroniku, drony, tablety nebo miniPC/TV boxy za velmi lákavé ceny.

Nubia My Prague

Jako velice atraktivní se jeví nabídka smartphonu Nubia My Prague (test) s 5,2″ Full HD displejem, 3 GB RAM, 13Mpx fotoaparátem a Snapdragonem 615, který můžete pořídit za 130 dolarů, což je v přepočtu zhruba 3 350 Kč.

Nubia_My_Prague

LeEco Le Max 2

Za zmínku stojí také velmi dobře vybavený smartphone LeEco Le Max 2, jež pohání čip Snapdragon 820 a 4 GB RAM. O zobrazování se stará 2k displej s úhlopříčkou 5,7 palce (1440 x 2560 px, 515 ppi). Potěší také přítomnost USB-C konektoru, 21Mpx fotoaparátu či kompletní podpora LTE pásem.

leecolemax2

Model LeEco Le Max 2 nyní pořídíte v akci za 196 dolarů (5 050 Kč) u verze se 4 GB RAM a 64GB interní pamětí. K dispozici je několik barevných variant – zlatá, šedivá či růžová, nicméně u některých je cena o něco vyšší.

Kompletní nabídku zlevněných smartphonů naleznete zde.

drones

Radost si můžete udělat také celou řadou hraček na dálkové ovládání. Nejlevnější drony pořídíte už od 14 dolarů. V nabídce dále nechybí celá řada sportovních kamer. A konečně, minout byste neměli ani nabídku tabletů se systémem Android i Windows 10.

kamery

K ceně jakéhokoliv objednaného zboží, jehož cena je vyšší než 22 euro, je rovněž nutné připočítat DPH ve výši 21 procent. Záruka je vždy roční a v případě reklamace je nutné zboží zaslat zpět do Číny na vlastní náklady (náklady na poštovné jsou zhruba 300 až 400 Kč).

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.