Elephone P8 Mini: Full HD, Android 7.0 a kompletní LTE za 4 000 Kč

V případě, že hledáte levný telefon se slušnou hardwarovou výbavou, mohl by se vám líbit nový model Elephone P8 Mini. Ten nabízí slušné hardwarové parametry za velmi sympatickou cenu. Ve výbavě najdete pětipalcový Full HD displej (1080 x 1920 px), osmijádrový čip MediaTek MT6750T s taktem 1,5 GHz a grafický akcelerátor Mali-T860, 4 GB RAM a 64GB interní úložiště, které lze navíc rozšířit díky hybridnímu slotu na microSD kartu či druhou SIM kartu.

Novinka běží na operačním systému Android 7.0 a podporuje všechny u nás používaná LTE pásma. Kapacita vestavěného akumulátoru je 2680 mAh a na jedno nabití by telefon měl vydržet jeden den běžného provozu.

Na zadní straně najdeme duální fotoaparát (13 Mpx + 2 Mpx), kdy druhá čočka slouží k zaznamenávání informací o hloubce ostrosti. Hmotnost telefonu je 133 gramů, rozměry jsou 143,6 x 71 x 8,1 mm.

Telefon je k dispozici ve třech barevných variantách – černé, modré a červené a v předprodeji jej pořídíte za příjemných 3 306 Kč. K této ceně je ještě nutné připočítat doplatek DPH, tudíž výsledná cena bude zhruba čtyři tisíce korun.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.