Domů » Bleskovky » DJI Mavic Pro, Mavic Air a Ryze Tello v akci za bezkonkurenční ceny

DJI Mavic Pro, Mavic Air a Ryze Tello v akci za bezkonkurenční ceny

Droni jsou mezi uživateli stále více oblíbení a pořizuje si je čím dál tím více zájemců. Pokud o nákupu také přemýšlíte, máme pro vás tip na skvělou slevovou akci, v rámci které můžete pořídit drony od značky DJI za skvělé ceny. Konkrétně se jedná o modely DJI Mavic Pro, Mavic Air a Ryze Tello.

DJI Mavic Pro za necelých dvacet tisíc korun

Mavic Pro je mezi uživateli velice žádaný, jelikož nabízí skvělou výbavu i kompaktní rozměry. Disponuje 12,3Mpx kamerou, která zvládne pořizovat 4k video či fotografie v rozlišení 4000 x 3000 px. Maximální rychlost dronu je až 65 km/h v režimu Sport. Kapacita baterie je 3 830 mAh a maximální doba letu se pohybuje v rozmezí 21 až 27 minut (dle povětrnostních podmínek).

Součástí balení je dron s baterií, nabíječka & nabíjecí kabel, ovladač, šest nahradních vrtulek, čínský manuál a čínský adaptér do sítě (protože se jedná o čínské balení, je cena výrazně nižší). To však nemusí být překážkou, jelikož anglický manuál stáhnete na webu DJI.com a napájecí kabel s evropskou koncovkou zakoupíte za 5 euro v oficiálních DJI obchodě, případně za za 170 Kč na Alza.cz, nebo můžete vsadit na neoriginální kabel, který seženete v každém větším elektro obchodě.

Díky slevovému kódu ušetříte dalších 100 dolarů
Díky slevovému kódu ušetříte dalších 100 dolarů

DJI Mavic Pro nyní GearBest nabízí za 999 dolarů, ale pokud do objednávky zadáte slevový kód IT$TH02JKM, sníží se cena o dalších 100 dolarů na výsledných 899 dolarů (zhruba 20 000 Kč). Před odesláním objednávky také ověřte, že máte vybraný sklad (Warehouse) s označením CN-023. Díky tomu máte zajištěno, že vám bude dron odeslán ze skladu v Evropě skrze dopravce PPL.

DJI Mavic Air: best-seller mezi drony

Slevový kupón, který cenu sníží o 100 dolarů vám nabídneme i pro DJI Mavic Air v černé a bílé barvě. Toho výrobce standardně nabízí za 869 dolarů, ale pokud do objednávky vložíte kód IT$THRCairs, klesne cena na 769 dolarů (zhruba 17 000 Kč). Objednávat můžete zde. V tomto případě nelze pro odeslání vybrat evropský sklad, ale pouze čínský, a i v tomto případě se v balení nachází čínský manuál a čínská koncovka na kabelu pro napájecí adaptér.

DJI Mavic Air

Dron je vybaven 1/2,3″ CMOS snímačem schovaným za 24mm čočkou (úhel záběru 85°) se světelností f/2.8, který zvládne pořizovat fotografie v rozlišení 12 Mpx, případně 4K video při 30 snímcích za vteřinu. Video lze zpomalit až na 120 snímků za vteřinu, to je však možné pouze v rozlišení Full HD.

Kamera je opticky stabilizovaná ve třech osách a díky novým módům z ní lze dostat velmi kreativní výtvory – umí např. tvořit sférická 32MPx panoramata či oblétávat objekty v režimu Boomerang. Režim ActiveTrack zase umí během letu udržet uprostřed záběru sledovaný objekt, takto je dokonce možné detekovat více objektů a ručně mezi nimi přepínat.

DJI Ryze Tello: pro nenáročné

Vůbec nejlevnějším dronem z dnešní nabídky je dron DJI Ryze Tello. Ten disponuje 5Mpx kamerkou a možností nahrávat video v HD rozlišení. S 1100mAh akumulátorem vydrží ve vzduchu zhruba 12 minut. Dron navíc podporuje připojení VR headsetu pro sledování letu z FPV pohledu (headset není součástí balení).

Maximální letová rychlost drona je okolo 28 km/h. Prodejce GearBest jej nyní nabízí za zaváděcí cenu 99 dolarů, ale pokud do objednávky zadáte slevový kód IT$THtello, klesne cena na 91 dolarů (2 000 Kč). Dron je v bílé barvě a odesílán je z čínského skladu. Nezapomeňte si také vybrat evropskou zásuvku (EU Plug), která je k tomuto dronu nabízena. Mějte také na paměti, že na všechny produkty se vztahuje roční záruka.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.