Dobře vybavené smartphony UMi s až 6 GB RAM nyní zakoupíte se slevou

V případě, že přemýšlíte o koupi nového smartphonu, můžete do svého výběru zkusit zahrnout i trio smartphonů značky UMi & UMi Digi, které nyní čínský internetový obchod TomTop.com nabízí se slevou. Dva z těchto smartphonů si můžete nechat poslat nejen z čínského skladu, kde je cena nepartrně nižší, ale také z německého, kde ušetříte za DPH.

UMiDIGI Z 4G

První z nabídky je model UMiDIGI Z 4G, který nabízí kovové tělo, 5,5″ Full HD displej, desetijádrový čip MediaTek Helio X27, 4 GB RAM a 32GB interní úložiště, které lze dále rozšířit díky sloty na microSD kartu (max. 256 GB). Operačním systémem je Android ve verzi 6.0.

umi

K dispozici je dále čtečka otisků prstů integrovaná do domovského tlačítka, 13Mpx fotoaparát na přední i zadní straně, 3780mAh baterie (+ podpora rychlého nabíjení) a hybridní slot na microSD/nanoSIM kartu. Cena tohoto smartphonu je nyní 229 dolarů (cca 5 750 Kč), objednávat můžete zde.

UMIDIGI Z Pro

Další v nabídce je model Z Pro s kovovým tělem, který je rovněž osazený 5,5″ Full HD displejem a také jej pohání desetijádrový MediaTek Helio X27 s taktem 2,6 GHz. V současné době telefon běží na šestkovém Androidu, ale v plánu je aktualizace na Android 7.0 Nougat.

Pro potřeby systému a aplikací jsou připravené 4 GB RAM a 32GB interní úložiště + hybridní slot na microSD/nanoSIM kartu. Největším rozdílem oproti předchozímu modelu je přítomnost duálního 13Mpx fotoaparátu na zadní straně, který doplňuje ještě třetí 13Mpx kamerka pro focení selfie nad displejem. I v tomto případě můžete počítat s 3780mAh baterií, LTE, podporou rychlého nabíjení, USB-C konektorem a čtečkou otisků prstů.

umi_2

Cena smartphonu je nyní 248 dolarů (6 250 Kč) při objednávce z čínského skladu, či 280 dolarů (7 050 Kč) při objednávce z německého skladu. Objednávat můžete zde.

UMi Plus E 4G

Poslední novinkou je model Plus E s podporou LTE, kovovým tělem a 4000mAh baterií, u které rovněž nechybí podpora rychlého nabíjení. Kromě 5,5″ Full HD displeje a osmijádrového čipu MediaTek Helio P20 tento smartphone láká také na poctivou porci operační paměti RAM – a to rovných 6 GB. Těm dělá společnost 64GB interní úložiště.

umi_3

Výbavu uzavírá 13Mpx fotoaparát na zadní straně, 5Mpx selfie kamerka, čtečka otisků prstů a Android 6.0. V případě objednávky z čínského skladu vás telefon vyjde na 230 dolarů (5 800 Kč), při objednání z německého je cena 238 dolarů (6 000 Kč). Kartu tohoto smartphonu na TomTop.com naleznete zde.

K ceně jakéhokoliv objednaného zboží, jehož cena je vyšší než 22 euro, je rovněž nutné připočítat DPH ve výši 21 procent. Záruka je vždy roční a v případě reklamace je nutné zboží zaslat zpět do Číny na vlastní náklady (výše poštovného se pohybuje v rozmezí 300 až 400 Kč).

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.