DJI Spark: dron s Full HD kamerou nyní pořídíte s výraznou slevou

Po velké slevové akci na dron DJI Mavic Pro pro vás máme tip na levnější a kompaktnější alternativu v podobě modelu DJI Spark. Ten můžete aktuálně v internetovém obchodě TomTop.com zakoupit za cenu 580 dolarů, což je zhruba 12 700 korun. Na tuto částku se dostanete, pokud v objednávkovém formuláři zadáte slevový kód LSRTTSPARK, který základní cenu sníží o 80 dolarů. Sleva se vztahuje pouze na bílou variantu dronu.

Dron je odesílán z čínského skladu a s evropskou nabíjecí zásuvkou. V takovém případě zásilka podléhá 21% DPH na vstupu, nicméně prodejce se zavazuje tyto poplatky uhradit. DJI Spark disponuje WiFi připojením, 12Mpx fotoaparátem, dvouosým stabilizátorem a možností ovládat jej gesty.

Maximální vzdálenost, na kterou se od vás dron může vzdálit, je díky WiFi připojení 100 metrů (a 50 metrů do výšky). Doba letu na jedno nabití je maximálně 16 minut a nejvyšší rychlost, kterou dron zvládne letět, je 50 km/h. Zakoupit jej můžete zde.

Jak zadat slevový kód? Při kompletaci objednávky klikněte na text „Have a Promotion Code?“ a do textového pole zadejte kód z článku.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.