DJI Mavic Air ve slevě. Čínský e-shop jej nabízí za 690 eur

Čínský internetový obchod TomTop.com přišel s další slevovou akcí, která se točí okolo dronů. Konkrétně můžete ušetřit při nákupu nejnovějšího Mavica Air od DJI, který je v černé a červené barvě dostupný za 690 eur (cca 17 550 Kč). Kromě toho prodejce nabízí také Fly more combo set za 945 eur (24 000 Kč), ve kterém navíc naleznete dvě náhradní baterie, dobíjecí stanici, cestovní brašnu pro snadnější přenášení a sadu vrtulek.

Mavic Air má ve složeném stavu rozměry 168 × 83 × 49 mm. Po rozložení jeho rozměry narostou na 168 × 184 × 64 mm, hmotnost je 430 gramů. I přes malé rozměry se jedná o velmi kreativní stroj, který díky 2 375mAh akumulátoru vydrží ve vzduchu na jedno nabití až 21 minut, což je v kategorii minidronů velmi slušná hodnota (DJI Spark vydrží jen okolo 15 minut).

Dron je vybaven 1/2,3″ CMOS snímačem schovaným za 24mm čočkou (úhel záběru 85°) se světelností f/2.8, který zvládne pořizovat fotografie v rozlišení 12 Mpx, případně 4K video při 30 snímcích za vteřinu. Video lze zpomalit až na 120 snímků za vteřinu, to je však možné pouze v rozlišení Full HD.

Kamera je opticky stabilizovaná ve třech osách a díky novým módům z ní lze dostat velmi kreativní výtvory – umí např. tvořit sférická 32MPx panoramata či oblétávat objekty v režimu Boomerang. Režim ActiveTrack zase umí během letu udržet uprostřed záběru sledovaný objekt, takto je dokonce možné detekovat více objektů a ručně mezi nimi přepínat.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.