DJI Mavic Air, tříosý gimbal i chytré hodinky s LTE za akční ceny

Vánoce se pomalu blíží a nastává tak ideální čas udělat si radost nějakým pěkným dárkem. Čínský internetový obchod TomTop.com aktuálně nabízí s třicetiprocentní slevou drona DJI Mavic Air. Tento dron má ve složeném stavu rozměry 168 × 83 × 49 mm. Po rozložení jeho rozměry narostou na 168 × 184 × 64 mm, hmotnost je 430 gramů. I přes malé rozměry se jedná o velmi kreativní stroj, který díky 2 375mAh akumulátoru vydrží ve vzduchu na jedno nabití až 21 minut, což je v kategorii malých dronů velmi slušná hodnota.

DJI Mavic Air

Dron je vybaven 1/2,3″ CMOS snímačem schovaným za 24mm čočkou (úhel záběru 85°) se světelností f/2.8, který zvládne pořizovat fotografie v rozlišení 12 Mpx, případně 4K video při 30 snímcích za vteřinu. Video lze zpomalit až na 120 snímků za vteřinu, to je však možné pouze v rozlišení Full HD.

Kamera je opticky stabilizovaná ve třech osách a díky novým módům z ní lze dostat velmi kreativní výtvory – umí např. tvořit sférická 32MPx panoramata či oblétávat objekty v režimu Boomerang. Režim ActiveTrack zase umí během letu udržet uprostřed záběru sledovaný objekt, takto je dokonce možné detekovat více objektů a ručně mezi nimi přepínat.

DJI Mavic Air můžete objednávat zde za akční cenu 609,70 euro (cca 15 800 Kč). Vybírat můžete mezi černou a červenou barevnou variantou.

S více než 50% slevou můžete nyní pořídit stabilizační tříosý gimbal značky FeiyuTech; TomTop.com jej nabízí za 68,81 euro (1800 Kč).  Pokud to s natáčením videí myslíte vážně, je tento gimbal ideálním pomocníkem, jak docílit kvalitních klipů. Model Vimbel 2 vydrží na jedno nabití v provozu okolo 5 hodin, přes microUSB port jej pak v terénu můžete pohodlně dobíjet z powerbanky.

Zeblaze Thor 4 jsou chytré hodinky vybavené slotem na nanoSIM kartu, takže s nimi můžete v terénu telefonovat bez nutnosti mít po ruce telefon. Kromě toho jsou vybaveny 1,39″ dotykovým AMOLED displejem s rozlišením 400 x 400 px, procesorem MediaTek MTK6737 (quad-core, 1,1 GHz), 580mAh baterií, GPS a Wi-Fi modulem (802.11b/g/n). Nezapomnělo se ani na fotoaparát, který disponuje 5Mpx rozlišením.

Thor 4 běží na upravené verzi systému Android 7.0, který hospodaří s 1 GB operační paměti RAM a 16GB interním úložištěm. Skrze mobilní aplikaci je možné hodinky spárovat s chytrými telefony s Androidem a iOS. Zeblaze Thor 4 jsou aktuálně ve slevě (67 %) za cenu 94,93 euro (2 500 Kč); objednat si je můžete zde.

V rámci akce Black Friday můžete na webu prodejce nakoupit i další elektroniku za akční cenu. Kompletní přehled naleznete zde. Zde si pro změnu můžete zkusit vytočit až 50% slevu.

Informace: k ceně jakéhokoliv objednaného zboží mimo Evropskou unii (tedy například z čínského skladu, což je označováno jako China Warehouse), jehož cena je vyšší než 22 euro, je nutné připočítat DPH ve výši 21 procent. Záruka je vždy roční a v případě reklamace je nutné zboží zaslat zpět do Číny na vlastní náklady (výše poštovného se pohybuje v rozmezí 300 až 400 Kč).

Jako nejlepší platební metoda se při nákupu zboží z Číny jeví PayPal. V případě, že vám například dojde poškozené zboží, je nejjednodušší u PayPalu zadat stížnost k dané transakci a následně by vám měly být vráceny peníze.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.