Chytré světlo, bezdrátová sluchátka a 4K kamera za seznační ceny

Internetový obchod GearBest.com si na tento týden připravil speciální promo akci, v rámci které můžete ušetřit při nákupu nejrůznějšího příslušenství. Jedná se o předobjednávku vybraných produktů, u kterých složíte depozit ve výši 5 nebo 10 dolarů, a jakmile bude produkt uvolněn do prodeje, doplatíte zbývající částku (Final price).

Ta je ale vždy nižší, než jaká bude standardní prodejní cena výrobku po skončení akce. Všechny produkty půjdou do prodeje po 21. listopadu (zítra), kdy bude nutné doplatit zbývající cenu.

Celkem 16 dolarů můžete ušetřit při nákupu chytrého domácího světla Utorch, které je v rámci předobjednávek k dispozici za 36,99 usd (deposit je 5 dolarů, výsledná cena bude 36,99 + 5 = 41,99 usd, což je přibližně 960 Kč). Světlo lze skrze mobilní aplikaci propojit z telefonem a následně jej pohodlně ovládat přímo z displeje smartphonu. Nechybí ani podpora pro hlasové ovládání.

Deposit ve výši pěti dolarů (115 Kč) můžete využít také při nákupu dvojice sluchátek. Ta levnější nesou označení KZ ZS6 a lákají na futuristický design. V rámci předobjednávky ušetříte 14 dolarů oproti původní ceně; poté bude třeba doplatit ještě 33,34 usd (780 Kč). Zajímavostí je, že je můžete používat nejen jako drátová sluchátka, ale kabel lze kompletně odstranit a k poslechu pak využívat technologie Bluetooth. K dispozici jsou ve třech barevných variantách – zelené, černé a červené.

Druhá bezdrátová sluchátka jsou určena především pro sportovce. Jejich cena je 43,59 usd + 5 usd deoposit (1 115 Kč) a na jedno nabití výrobce slibuje výdrž až 6 hodin. Součástí balení je také speciální pouzdro s 750mAh baterií, ze kterého lze sluchátka dobíjet (nabití z nuly na sto trvá zhruba hodinu). Se zdrojem zvuku (ideálně telefonem) sluchátka komunikují skrze Bluetooth 5.0. Podle uživatelských recenzí sluchátka nabízejí velmi kvalitní zvuk; na první pohled také zaujmou futuristickým designem.

Posledním produktem v nabídce je 4K akční kamera SjCam SJ6 s Wi-Fi modulem a dvoupalcovým dotykovým displejem s rozlišením 320 x 240 px. V tomto případě je nutné složit depozit 10 dolarů a následně doplatit 96,99 usd (celkem tedy zaplatíte zhruba 2 450 Kč), což je o 42 dolarů méně, než bude klasická prodejní cena. Kromě černé je k dispozici i stříbrná a růžová barevná varianta.

Díky dodávanému pouzdru je kamerka odolná vůči vodě až do hloubky 30 metrů. Pro snadnější ovládání a práci s fotografiemi a videem výrobce připravil mobilní aplikaci pro Android a iOS. S telefonem kamerka komunikuje prostřednictvím Wi-Fi.

Informace: k ceně jakéhokoliv objednaného zboží mimo Evropskou unii (tedy například z čínského skladu, což je označováno jako China Warehouse), jehož cena je vyšší než 22 euro, je nutné připočítat DPH ve výši 21 procent. Záruka je vždy roční a v případě reklamace je nutné zboží zaslat zpět do Číny na vlastní náklady (výše poštovného se pohybuje v rozmezí 300 až 400 Kč).

Jako nejlepší platební metoda se při nákupu zboží z Číny jeví PayPal. V případě, že vám například dojde poškozené zboží, je nejjednodušší u PayPalu zadat stížnost k dané transakci a následně by vám měly být vráceny peníze.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.