Chytré hodinky Lenovo, vybavený tablet i magnetický držák do auta za super ceny

Máme pro vás další přehled speciálních slevových nabídek a slevových kódů, díky kterým můžete ušetřit. Za výhodnou cenu lze pořídit chytré hodinky od Lenova, které nabízejí mechanické ručičky v kombinaci s malým 1,5″ OLED displejem pro zobrazování základních informací (srdeční tep, kroky…).

S telefony s Androidem či iPhonem hodinky Lenovo Watch X propojíte skrze Bluetooth 5.0, veškeré naměřené hodnoty můžete kdykoliv prohlížet díky mobilní aplikaci, která je dostupná pro obě platformy (Android & iOS). Hodinky disponují 600mAh baterií, se kterou vydrží až 45 dní v pohotovostním režimu.

Potěší také odolnost vůči vodě až do hloubky 80 metrů či safírové krycí sklíčko. Abyste je získali za nejnižší možnou cenu 68,48 USD (1 520 Kč), je nutné do objednávky zadat slevový kód HKWATCHX. Objednávat můžete zde, hodinky jsou dostupné pouze v černé barvě.

Dobře vybavený tablet s jemným displejem a příznivou cenou

Za 196,99 USD (4 400 Kč) může být váš slušně vybavený tablet Teclast Master T10 s operačním systémem Android, šestijádrovým procesorem MediaTek MTK8176 (1,7 GHz, GPU IMG GX6250), 4 GB RAM a 64GB interní pamětí, kterou lze dále rozšířit díky slotu na microSD kartu (max. 128 GB). Přední straně tabletu dominuje 10,1palcový IPS displej od Sharpu s jemným rozlišením 2560 x 1600 px.

Na zadní straně najdete 8Mpx fotoaparát, nad displejem má své místo 13Mpx selfie kamerka, kterou využijete také při videohovorech. Kapacita vestavěné baterie je slušných 8 100 mAh. Samotné tělo tabletu je vyrobeno z kovu, hmotnost je 553 gramů. Výbavu uzavírá GPS, Bluetooth 4.1, duální Wi-Fi 802.11 ac (2,4 & 5 GHz) a čtečka otisků prstů na zadní straně. Na výše uvedenou cenu se dostanete po zadání slevového kódu IT$TAT10.

Magnetický držák do auta za dolar

Za 0,99 dolaru může být váš jednoduchý magnetický držák do auta, který připevníte na výdechy v interiéru. Součástí balení jsou také dvě kovové podložky, které stačí přichytit na váš telefon, nebo třeba pod plastový kryt.

Kdykoliv pak nastoupíte do auta, jednoduše telefon přiblížíte k držáku a magnety už se postarají o zbytek. Abyste se na takto nízkou cenu dostali (22 Kč), zadejte do objednávky slevový kód IT$MPMount.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.