Sledujte nás na YouTube

Chytré hodinky, které měří vaší aktivitu i spánek nyní pořídíte za super cenu

Přinášíme vám tip na chytré hodinky Oukitel W1, které lze nyní pořídit za necelých 600 Kč. Hodinky je díky vlastní aplikaci HeyBand možné propojit s telefony s Androidem a iPhony, komunikace je zajištěna prostřednictvím Bluetooth 4.0. O zobrazování se stará 0,95″ OLED displej (96 x 94 px) a potěší také voděodolné tělo (stupeň krytí IP67). Kapacita baterie je 170mAh.

Hodinky umějí měřit nejrůznější sportovní aktivity, kroky, kalorie a ušlou vzdálenost. Nechybí ani senzor srdečního tepu a monitoring kvality spánku. Kromě toho umějí zobrazovat notifikace z nejpoužívanějších aplikací (Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype…) a využít je můžete i jako dálkovou spoušť fotoaparátu vašeho smartphonu.

Drobnou vadou na kráse je fakt, že hodinky ani mobilní aplikace nekomunikují v češtině; spokojit se budete muset s angličtinou nebo němčinou.

Hodinky Oukitel W1 jsou standardně dostupné za zhruba 37 dolarů (cca 780 Kč) v modré, bílé, stříbrné a černé barvě, případně si můžete připlatit za zlatou verzi (40,18 USD). Poštovné se neplatí.

Pokud ale do objednávkového formuláře zadáte speciální promo kód HSC4thD180, sníží se cena na 27,99 USD (necelých 600 Kč), což už se jeví jako velice lákavá nabídka. Objednávat můžete zde.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.