Chytré hodinky i bezpečnostní kamera do automobilu za skvělé ceny

Ve spolupráci s internetových obchodem Cafago.com vám přinášíme tipy na tři produkty, které můžete aktuálně pořídit s velmi zajímavou slevou. Navíc pro vás máme slevové kódy, které výslednou cenu srazí ještě níže.

Pro opravdové geeky jsou určeny hodinky LEMFO, které běží na systému wearOS a disponují 1,39″ AMOLED displejem s jemným rozlišením 400 x 400 px, slotem na nanoSIM kartu (s podporou 4G), 2Mpx fotoaparátem a 580mAH baterií.

Hodinky jsou dále osazeny 16GB interní pamětí a 1GB operační paměti RAM. Vzhledem k výbavě je nutné počítat s masivnějším tělem; to je vyrobeno z kovu. Jejich standardní cena je 160,99 eur, nicméně pokud do objednávky zadáte slevový kód L2994J, sníží se cena na velmi lákavých 104,91 eur (cca 2 700 Kč). Objednávat můžete z tohoto odkazu.

Oukitel W1: chytré hodinky za necelých 700 Kč

V případě, že se vám za hodinky nechce tolik utrácet, můžete si zakoupit chytré hodinky Oukitel W1, které vás po zadání slevového kódu L2961JM vyjdou jen na 26,45 eur (680 Kč). Tento model je díky vlastní aplikaci HeyBand možné propojit s telefony s Androidem a iPhony, komunikace je zajištěna prostřednictvím Bluetooth 4.0. O zobrazování se stará 0,95″ OLED displej (96 x 94 px) a potěší také voděodolné tělo (stupeň krytí IP67). Kapacita baterie je 170mAh.

Hodinky umějí měřit nejrůznější sportovní aktivity, kroky, kalorie a ušlou vzdálenost. Nechybí ani senzor srdečního tepu a monitoring kvality spánku. Kromě toho umějí zobrazovat notifikace z nejpoužívanějších aplikací (Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype…) a využít je můžete i jako dálkovou spoušť fotoaparátu vašeho smartphonu.

Drobnou vadou na kráse je fakt, že hodinky ani mobilní aplikace nekomunikují v češtině; spokojit se budete muset s angličtinou nebo němčinou.

Bezpečnostní kamera do auta

Za pouhých 12,49 eur (320 Kč) můžete pořídit praktickou kameru do auta s 3″ Full HD displejem, detekcí pohybu a automatickým nahráváním ve smyččce. Na tuto cenu se dostanete, pokud do objednávky zadáte slevový kód L5255K1.

Kamera nahrává video se zvukem v rozlišení 1920 x 1080 px při 24 snímcích za vteřinu, případně v HD (1280 x 720 px při 30 fps, kodek H.264). Data se ukládají na microSD kartu o maximální kapacitě 32 GB (není součástí balení). Maximální úhel záběru je až 170 stupňů. Součástí balení je také držák do automobilu a adaptér pro napájení z 12V.

Zboží je odesíláno ze skladu v Číně, počítejte tedy s několikatýdenní dobou doručení a roční záruční lhůtou.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.
Sahifa tracking pixel