Chytré hodinky GV68 pro sportovce nyní ve slevě

Pokud hledáte elegantní sportovní hodinky za nízkou cenu, mohla by vám přijít vhod slevová akce čínského e-shopu Cafago.com, kde jsou k dispozici za 34 dolarů (zhruba 750 Kč). Na tuto cenu se dostanete, pokud do objednávkového formuláře zadáte slevový kód PW16J.

Hodinky běží na vlastním operačním systému, takže jejich funkce nelze dále rozšiřovat skrze nové aplikace. Propojit je skrze mobilní aplikaci můžete jak s telefony s Androidem, tak také s iPhonem. Tělo hodinek je vyrobeno z hliníku, o zobrazování se stará dotykový 1,54″ TFT displej s rozlišením 240 x 240 px.

Hodinky pohání čip MediaTek MTK2502D, kterému dělá společnost 32 GB RAM a stejně velká interní paměť. S telefonem komunikují skrze Bluetooth 5.0. Hodinky jsou kromě krokoměru vybaveny senzorem pro měření srdečního tepu a několika režimy pro měření sportovních aktivit. Hmotnost hodinek je 29 gramů a dostupné jsou ve dvou barevných variantách – zelenožluté a a červené.

Tato akce je časově omezená na do 4. listopadu. K prodejní ceně je ještě nutné připočítat 21% DPH na vstupu do ČR (zboží je odesíláno z čínského skladu).

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.