Chytré hodinky Garmin Fenix 3 HR nyní pořídíte se zajímavou slevou

[sponzorovaný článek] Internetový obchod TomTop.com aktuálně nabízí chytré hodinky Garmin Fenix 3 HR se zajímavou slevou, díky které vás vyjdou na 305,29 euro, což je zhruba 7 800 Kč. Na tuto cenu se dostanete, pokud do objednávky zadáte slevový kód HTY45GF. Hodinky budou odeslány z německého skladu, poštovné je tradičně zdarma.

Hodinky disponují 1,2″ displejem s rozlišením 218 x 218 px. S vestavěnou 350mAh baterií vydrží při životě zhruba 2 týdny, nicméně pokud budete během vašich aktivit využívat GPS, výdrž klesne na 16 hodin. Kromě toho hodinky umějí zobrazovat notifikace z vašeho chytrého telefonu, synchronizovat naměřená data s aplikacemi jako je Endomondo, Strava a další.

Samozřejmostí je přítomnost senzoru pro měření srdečního tepu, voděodolné tělo (10 ATM) či záloha dat do cloudu. V případě, že vás tato slevová akce zaujala, můžete si hodinky Garmin Fenix 3 HR objednat zde. Nezapomeňte za zadání výše uvedeného slevového kódu.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.