Chytré hodinky s Androidem 5.1 a slotem na SIM kartu nyní ve slevě

Pokud patříte mezi fanoušky netradičních gadgetů, máme pro vás zajímavý tip na chytré 3G hodinky, které nabízí čínský internetový obchod Cafago.com. Ty totiž běží na systému Android 5.1, a navíc obsahují slot na nanoSIM kartu, takže s nimi můžete telefonovat.

Hodinky pohání čip MediaTek MTK6580, díky čemuž s nimi můžete volat a datovat v GSM a 3G sítích, podpora LTE ale chybí. Pro potřeby systému Android je připraven 1 GB RAM a 8GB interní úložiště pro vaše data. Vestavěná baterie má kapacitu 450 mAh a výrobce udává až 100 hodin v pohotovnostním režimu. Nechybí ani krokoměr či senzor pro měření srdečního tepu.

O zobrazování se stará 1,39″ IPS displej s rozlišením 400 x 400 px. Ve výbavě dále najdeme Bluetooth 4.0 a Wi-Fi. Hmotnost hodinek bez pásku rozhodně není zanedbatelná (86,5 gramu), stejně jako tloušťka 1,2 cm. Díky stupni krytí IP55 mají být odolné vůči stříkající vodě. K dispozici jsou dvě varianty – stříbrná a černá.

Hodinky jsou aktuálně k dispozici se 44% slevou za 110 dolarů, standardní cena je přitom téměř 200 USD. Pokud navíc do objednávkového formuláře zadáte slevový kód J1980SP, sníží se výsledná cena na 103,5 USD (akce je platná do 30. října).

Ve slevě je také praktický držák do automobilu s podporou bezdrátového nabíjení Qi. Ten aktuálně seženete v akci za 14,99 USD. Na tuto cenu se dostanete, pokud do objednávkového formuláře zadáte slevový kód PA404SK (platnost do 21. října). Držák je kompatibilní například s modely Samsung Galaxy S8, S8+, S7, S7 edge, Note 5, Note8 a dalšími telefony s podporou bezdrátového nabíjení Qi (kompletní přehled najdete na stránce prodejce).

Měli byste vědět: K ceně jakéhokoliv objednaného zboží mimo EU, jehož cena je vyšší než 22 euro (cca 26 usd) je rovněž nutné připočítat DPH ve výši 21 procent. Záruka na zařízení je roční a v případě reklamace je nutné zboží zaslat zpět do Číny na vlastní náklady (výše poštovného se pohybuje v rozmezí 300 až 400 Kč).

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.