Domů » Bleskovky » Chytrá váha za 650 Kč? Využijte letní slevové akce

Chytrá váha za 650 Kč? Využijte letní slevové akce

Chytré příslušenství do domácnosti si pořizuje stále více uživatelů. Trendem poslední doby jsou chytré váhy, které všechny naměřené hodnoty posílají do mobilní aplikace a vy díky tomu máte skvělý přehled o tom, jak si zrovna vedete.

Za 28,99 dolarů (650 Kč, do objednávky zadejte slevový kód GB$HBZxptzc) může být vaše chytrá váha Icomon i31 v černé barvě. S telefonem váha komunikuje skrze Bluetooth 4.0 a celkem umí měřit 18 různých hodnot. Váha se vyznačuje velmi vysokou přesností měření hmotnosti, o čemž se můžete přesvědčit z příloženého videa.

Do telefonu se systémem Android nebo iOS je potřeba stáhnout aplikaci AiFit, která komunikuje v angličtině a ve které uvidíte všechny naměřené hodnoty i váš celkový progres. V případě, že vám tato váha padla do oka, můžete si ji objednat zde.

Za příjemných 19,99 dolarů (450 Kč) můžete pořídit sonický kartáček Alfawise S100 v bílé barvě (za černou si připlatíte cca 8 dolarů). Kartáček vibruje rychlostí až 31 tisíc kmitů za minutu, jeho tělo je voděodolné (IPX7) a celkem nabízí 5 různých režimů čištění. Součástí balení jsou dvě hlavice na čištění.

Pro odstranění mezizubního plaku si můžete za stejnou cenu (19,99 USD) pořídit zubní sprchu Dione C8. Mějte také na paměti, že na všechny produkty se vztahuje roční záruka. Všechny tři produkty z článku jsou odesílány ze skladu v Číně, počítejte tedy s několikatýdenní dobou doručení. Podívejte se také na další produkty v akci, které jsou odesílány přednostně ze skladu v Evropě (Warehouse s označením  CN-023).

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.