Domů » Bleskovky » Chytrá váha od Xiaomi, 4K dron a bezdrátová sluchátka za skvělé ceny

Chytrá váha od Xiaomi, 4K dron a bezdrátová sluchátka za skvělé ceny

Droni v posledních letech zažívají obrovský boom, což se postupem času podepisuje i na jejich nižší pořizovací ceně. V nabídce čínského internetového obchodu Cafago.com aktuálně najdete akci na drona se dvěma 4K kamerami a výdrží až 22 minut na jedno nabití.

dron

Primární 4K kamerka se nachází v přední části, ale specialitou je tady ještě druhá kamerka se stejným rozlišením, která je umístěna ve spodní části. Součástí balení je také ovládací konzole, do které vložíte svůj smartphone. Dron se ovládá skrze mobilní aplikaci, která je dostupná pro Android a iOS.

dron2

1600mAh vyměnitelná baterie má zajistit výdrž až 22 minut, samotné dobití pak trvá okolo 150 minut. Dosah dronu je maximálně 100 metrů. Standardní cena dronu je 92 euro, ale nyní jej můžete pořídit s výraznou slevou. Konkrétně za 42,24 euro, což je přibližně 1 100 Kč. Při objednávce nezapomeňte využít slevového kódu L1653R.

xiaomi vaha

Za příjemných 24, 3 euro (přibližně 650 Kč) Cafago nabízí chytrou váhu Xiaomi Mi Smart Scale 2. Tu skrze aplikaci Mi Fit snadno propojíte se svým telefonem se systémem Android či iOS. Chytrá váha kromě měření hmotnosti nabízí i další pokročilejší analýzy – spočítá vám BMI či zobrazí tělesný typ. Automaticky zvládne rozpoznat až 16 uživatelů a nabízí také balanční test. Objednat si ji můžete zde.

sluchatka2

Do třetice tu máme typ na bezdrátová sluchátka s pouzdrem, které díky 600mAh baterii zároveň slouží pro jejich dobíjení. Sluchátka komunikují skrze Bluetooth 5.0 a na jedno nabití vydrží přibližně 4 až 5 hodin. Skrze pouzdro je můžete plně dobít čtyřikrát. Díky stupni krytí IPX5 jim nevadí pot či stříkající voda.

sluchatka 1

Pohodlné ovládání hudby během poslechu zajišťuje dotyková plocha, skrze kterou lze regulovat hlasitost, nebo se přepínat mezi skladbami. Dobrou kvalitu zvuku během hovoru zajišťují dva mikrofony a technologie pro částečnou redukci šumu; pro hovory lze používat jak obě, tak pouze jedno sluchátko. Dostupné jsou pouze v černé barvě se zajímavou slevou za 28,99 eur (750 Kč). Zakoupit je můžete zde. Nezapomeňte rovněž aplikovat slevový kód L126Y. 

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.