Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Chceme pro uživatele to nejlepší, říká šéf Vernee k designu modelu Apollo X

Chceme pro uživatele to nejlepší, říká šéf Vernee k designu modelu Apollo X

Značka Vernee v průběhu tohoto měsíce uvede na trh nový smartphone Apollo X, který nabídne čip Helio X20, 4 GB RAM, kompletní podporu LTE a 64GB interní úložiště. Příznivá by měla být také cena, která by se měla pohybovat okolo hranice 220 dolarů (cca 5 600 Kč).

Šéf značky Vernee se při návrhu nových produktů snaží naslouchat uživatelské komunitě na Facebooku, v diskuzních fórech i v e-mailové korespondenci. Podle jeho slov je pro uživatele důležitá nejen nízká cena telefonu, ale také rychlý a dobře odladěný systém, kvalitní fotoaparát a slušná výdrž baterie.

vernee_apollo_x

Právě tyto požadavky by měl splňovat nový model Apollo X, který sice nenabízí ten nejvýkonnější hardware, ale jako celek by měl nabídnout velmi dobrý uživatelský zážitek. O ten se má postarat také upravená verze operačního systému Android 6.0 s názvem VOS (Vernee OS), která přinese řadu zajímavých novinek a vylepšení. Krátce po uvedení na trh se počítá s vydáním aktualizace na aktuální sedmičkový Nougat. Android 7.0 v následujících týdnech dostane také předchozí model Vernee Apollo Lite.

šéf značky Vernee Jacky Zou
šéf značky Vernee Jacky Zou

Apollo X dále nabídne kovové tělo, zmíněný desetijádrový procesor Helio X20, 4 GB operační paměti a 64GB interní úložiště, které lze dále rozšířit díky slotu na microSD kartu o dalších 128 GB. O zobrazování se postará 5,5″ Full HD displej od Sharpu (IGZO), pro focení bude připraven 13Mpx fotoaparát Sony IMX258, který doplní 8Mpx selfie kamerka od Sony.

01

Tip: Nyní můžete při nákupu modelu Apollo Lite ušetřit 90 dolarů.

Nezapomnělo se ani na podporu rychlého nabíjení vCharge (9V2A, 18W), se který by dobití 3500mAh akumulátoru mělo trvat zhruba 95 minut. Ve výbavě dále nechybí čtečka otisků prstů umístěná na zadní straně. Slot na SIM kartu je hybridní – to znamená, že buď můžete používat dvě SIM karty, nebo jednu SIM + microSD kartu.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.
Sahifa tracking pixel