Domů » Bleskovky » Bluboo se po vzoru Xiaomi Mi Mix 2 soustředí na bezrámečkové modely

Bluboo se po vzoru Xiaomi Mi Mix 2 soustředí na bezrámečkové modely

V letošním roce se nemluví o ničem jiném, než o bezrámečkových smartphonech. Trend je zkrátka pro rok 2017 jasně stanoven – telefony by měly mít co možná nejtenčí rámečky okolo displeje. Xiaomi tento týden představilo druhou generaci modelu Mi Mix, který loni tuto mánii odstartoval.

Ani čínský výrobce smartphonů Bluboo nechce zůstat pozadu. Ve svém portfoliu aktuálně nabízí dva modely, které se mohou pyšnit tenkými rámečky okolo displeje. Nedosahují sice na takové hodnoty, jako Mi Mix 2 či Galaxy S8, ale tento neduh do značné míry vyvažuje nižší cena. Aktuálně v portfoliu výrobce najdeme dva modely s atraktivním designem – Bluboo S1 a Bluboo S8.

Další chystanou novinkou bude smartphone Bluboo S8+, který nabídne o něco větší displej, konkrétně se počítá s úhlopříčkou 6″, avšak HD rozlišení zůstane zachováno (poměr stran je 18:9). Telefon dále nabídne 4 GB RAM a 64GB interní úložiště, 3600 mAh baterii a systém Android 7.0 doplněný o nadstavbu 360 OS.

Také model Bluboo S2 nabídne šestipalcový displej s poměrem stran 18:9. Chybět mu nebude ani duální fotoaparát (13 + 8 Mpx) od Sony (IMX 298) či čtečka otisků prstů. Vypadá to tedy, že se v dohledné době můžeme těšit na atraktivní smartphony s tenkými rámečky a nízkou cenou, která je pro čínského výrobce Bluboo typická.

 

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.