Sledujte nás na YouTube

Bluboo S3 v oficiálním videu od výrobce

[komerční článek] Čínský výrobce smartphonu Bluboo před několika dny spustil předprodej svého nejnovějšího smartphonu s označením Bluboo S3, který se snaží nalákat na displej s tenkými rámečky a především baterii s obří kapacitou 8500 mAh. Příjemná je také cena, která je v rámci předobjednávek stanovena na 149,99 USD (zhruba 3 100 Kč).

Ve videu výrobce novinku porovná také s konkurenčním smartphonem Dogee BL12000, který rovněž láká na baterii s obří kapacitou, nicméně Bluboo by se díky speciální povrchové úpravě na zadní straně přece jenom mělo lépe držet v rukou.

Vzhledem k vysoké kapacitě akumulátoru je jasné, že nepůjde o žádného drobečka. O zobrazování se u modelu Bluboo S3 postará 6″ displej s poměrem stran 18:9 a rozlišením 1080 x 2160 px. Novinka dále nabídne kovový rámeček a plastová záda.

Ve výbavě dále najdeme duální fotoaparát (21 + 5 Mpx), čtečku otisků prstů či USB-C konektor pro rychlé nabíjení. Nezapomnělo se ani na podporu USB OTG. Výrobce zatím neprozradil, jaký procesor se bude nacházet v útrobách, ale zřejmě se dočkáme osmijádrového MediaTeku. Známé zatím nejsou ani hodnoty operační paměti RAM a velikost interního úložiště.

Po skončení předobjednávek (27. dubna) se cena smartphonu navýší na standardních 179,99 USD. Při nákupu na webu BangGood.com máte rovněž šanci získat 50% slevu či slevový kód až do výše 50 dolarů.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.