K vybraným smartphonům Xiaomi dárek zdarma

Domů » Bleskovky » Bluboo S3 s 8500mAh baterií a další modely ve velké slevové akci

Bluboo S3 s 8500mAh baterií a další modely ve velké slevové akci

[komerční článek] Čínský výrobce smartphonu Bluboo před několika dny spustil předprodej svého nejnovějšího smartphonu s označením Bluboo S3, který se snaží nalákat na displej s tenkými rámečky a především baterii s obří kapacitou 8500 mAh. Značka Bluboo letos slaví 12 let od svého založení (2006) a při této příležitosti si od 3. května nachystala různé slevové akce.

 

Bluboo S3 je aktuálně možné pořídit za sníženou cenu 149,99 USD (3 200 Kč). V rámci promo akce mají vybraní šťastlivci šanci získat slevu až 100 dolarů či 50dolarový dárkový balíček.

Vzhledem k vysoké kapacitě akumulátoru je jasné, že nepůjde o žádného drobečka. O zobrazování se u modelu Bluboo S3 postará 6″ displej s poměrem stran 18:9 a rozlišením 1080 x 2160 px. Novinka dále nabídne kovový rámeček a plastová záda.

Ve výbavě dále najdeme duální fotoaparát (21 + 5 Mpx), čtečku otisků prstů či USB-C konektor pro rychlé nabíjení. Nezapomnělo se ani na podporu USB OTG. Výrobce zatím neprozradil, jaký procesor se bude nacházet v útrobách, ale zřejmě se dočkáme osmijádrového MediaTeku. Známé zatím nejsou ani hodnoty operační paměti RAM a velikost interního úložiště.

Kromě toho výrobce nabízí ve slevě i své další modely, jako je Bluboo S1, Bluboo S8 a S8+. Podrobnosti výroční promo akce naleznete na oficiálních stránkách výrobce. Sledovat můžete také jejich Facebook.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.