Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Bluboo S1 v zátěžových zkouškách, aneb takto jej testuje výrobce

Bluboo S1 v zátěžových zkouškách, aneb takto jej testuje výrobce

Čínský výrobce Bluboo uvedl na trh nový smartphone s označením S1, který se vzhledem inspiroval u modelu Mi Mix od Xiaomi, avšak cílí na uživatele, kteří za telefon nechtějí příliš utrácet. Kromě elegantní designu telefon láká také na čip Helio P25 a duální fotoaparát.

Bluboo S1 je aktuálně možné předobjednat na e-shopu Gearbest.com. Standardní cena je 210 dolarů (4 800 Kč), nicméně v termínu od 10. do 17. července jej bude možné pořídit za 160 USD (cca 3 700 Kč). A pokud budete mít štěstí, můžete si mezi 10. a 15. červencem telefon pořídit dokonce jen za 80 dolarů (1 830 Kč), jelikož v tomto termínu výrobce každý den uvolní deset kusů za tuto nízkou cenu. Další informace o promo akci najdete na této stránce.

Důkladné laboratorní testy

Výrobce na YouTube zveřejnil video z továrních testů, ve kterých je model S1 testován například na připojování USB-C kabelu, a to rovnou 5000krát. Kromě tohoto jsou testována hardwarová tlačítka, a to až na 100 000 zmáčknutí a nechybí ani drobné pády z výšky 10 centimetrů, které byly opakovány celkem 5000krát. O tom, kolik toho novinka vydrží, se můžete přesvědčit z přiloženého videa.

U levných smartphonů nebývá příliš často kladen důraz na elegantní design, v případě Bluboo to ale neplatí. O zobrazování se v tomto případě postará 5,5″ Full HD displej, jehož ochranu má zajistit tvrzené sklo Gorilla Glass páté generace. Ani to nebývá u smartphonů v této cenové kategorii standardem. Výrobce se chlubí tím, že displej vyplňuje 90 procent přední strany telefonu.

Ve spodní části stále zůstal dostatek prostoru pro domovské tlačítko s integrovanou čtečkou otisků prstů a selfie kamerkou. Bluboo S1 nabídne procesor Helio P25, který doplní 4 nebo 6 GB RAM a 64GB interní úložiště. V případě operačního systému padla volba na Android 7.0 Nougat.

Na zadní straně najdeme duální fotoaparát (16 + 3 Mpx), díky kterému bude možné u pořízených snímků pracovat s hloubkou ostrosti. Bohužel to vypadá, že si opět budeme muset nechat zajít chuť na kompletní podporu LTE pásem – v dosud zveřejněných specifikacích totiž chybí zmínka o frekvenci 800 MHz.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.
Sahifa tracking pixel