Sledujte nás na YouTube

Bluboo S1 je možné předobjednat. 2000 kusů rozdá výrobce zdarma

Čínský výrobce Bluboo od úterý 20. června spustí předobjednávky svého bezrámečkového smartphonu S1, který se vzhledem inspiroval u modelu Mi Mix od Xiaomi, avšak cílí na uživatele, kteří za telefon nechtějí příliš utrácet. Kromě elegantní designu telefon láká také na čip Helio P25 a duální fotoaparát.

V případě, že do formuláře na webu výrobce vyplníte svou e-mailovou adresu, budete mít šanci získat jeden ze 2000 kusů Bluboo S1 zcela zdarma, tedy za předpokladu, že se do této akce přihlásí 100 000 zájemců. Už když formulář vyplní 10 000 zájemců, rozdá výrobce prvních 81 kusů zdarma.

Stejně také výrobce spustil akci “Sdílej a vyhraj“, v rámci které je nutné značku sledovat na Faceoboku, nasdílet na ni odkaz na svůj profil a označit v něm své další tři přátele. V případě, že se na vás usměje štěstí, získáte rovněž telefon zdarma.

O zobrazování se v tomto případě postará 5,5″ Full HD displej, jehož ochranu má zajistit tvrzené sklo Gorilla Glass páté generace. Ani to nebývá u smartphonů v této cenové kategorii standardem. Ve spodní části stále zůstal dostatek prostoru pro domovské tlačítko s integrovanou čtečkou otisků prstů a selfie kamerkou. Bluboo S1 nabídne procesor Helio P25, který doplní 4 nebo 6 GB RAM a 64GB interní úložiště. V případě operačního systému padla volba na Android 7.0 Nougat.

Na zadní straně najdeme duální fotoaparát (16 + 3 Mpx), díky kterému bude možné u pořízených snímků pracovat s hloubkou ostrosti. Bohužel to vypadá, že si opět budeme muset nechat zajít chuť na kompletní podporu LTE pásem – v dosud zveřejněných specifikacích totiž chybí zmínka o frekvenci 800 MHz.

Na trhu by se Bluboo S1 měl objevit ještě v průběhu tohoto měsíce za cenu nepřesahující 150 dolarů (cca 3 500 Kč) + 21 % DPH. Výsledná cena by se tedy při nákupu z Číny měla pohybovat okolo 4 300 Kč.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. Ať mi nikdo netvrdí, že telefon za 3,5k zaplatí vývojáře pracující na funkčnosti dvou kamer, resp. post processing. Tady nás někdo houpe:)

    • Martin P (neregistrovaný)

      Mě by též zajímalo jak to dělají, a kdo je dodavatel, i když asi tuším že Toshiba.