Bluboo Dual vs. Oukitel U20 Plus: duální fotoaparát za málo peněz, který si vybrat?

Duální fotoaparáty jsou dnes žádanou součástí vlajkových smartphonů a pomalu si hledají cestičky i do levnějších modelů, zářnými příklady jsou telefony Bluboo Dual a Oukitel U20 Plus. Pokud tedy vybíráte telefon s duálním fotoaparátem za rozumnou cenu, můžete si vybrat například z těchto dvou zařízení, která jsou si v lecčems velmi podobná.

prclanek

Společným jmenovatelem obou telefonů je čtyřjádrový procesor MediaTek MT6737T, 2 GB RAM a 16 GB ROM. Hlavní fotoaparát na zadní straně je postaven na snímači Sony IMX135 a pořizuje snímky v rozlišení 13 Mpx, selfie kamerka pak umí tvořit 8Mpx fotky. Oba telefony dále disponují 5,5″ displejem s Full HD rozlišením a pohání jej systém Android 6.0 Marshmallow.

prclanek2

 

Nyní pojďme k odlišnostem. Bluboo Dual disponuje 2Mpx sekundární kamerkou, zatímco Oukitel U20 Plus pouze 0,3Mpx. První jmenovaný vítězí i kvalitou zpracování, jeho tělo je vyrobeno z hliníkové slitiny, zatímco Oukitel nabízí pouze plast. Bluboo Dual má také nabídnout citlivější dotykový panel tvořený dvěma vrstvami, které dokáží vyhodnotit mokré, či v rukavicích uschované prsty. V neposlední řadě telefon od Bluboo vítězí i v podpoře paměťových karet s vyšší kapacitou, bleskurychlou čtečkou otisků prstů, gyroskopem a podporou OTG.

prclanek3

Oukitel U20 Plus pořídíte za zhruba 100 dolarů (asi 2 600 korun bez DPH), za výhody Bluboo Dual je nutné si pár dolarů připlatit, jeho cena je 150 dolarů (asi 3 800 korun bez DPH). Pokud si ale pospíšíte, je možné jej sehnat v limitované akci za 115 dolarů (asi 2 850 korun), detaily akce najdete v našem víkendovém článku, případně na webu výrobce.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.
Sahifa tracking pixel