Bluboo Dual: duální fotoaparát a atraktivní design za dostupnou cenu

Značka Bluboo tento měsíc uvede na trh svůj nový model s označením dual, který láká na řadu zajímavých funkcí a velmi nízkou cenu. Novinka běží na Androidu 6.0 a pohání jej čtyřjádrový čip MediaTek MTK6737 s taktem 1,5 GHz. Připraveny jsou dále 2 GB operační paměti RAM a 16GB interní úložiště, které lze dále rozšířit díky slotu na microSD kartu (max. 256 GB).

bluboodual_main

O zobrazování se stará 5,5″ displej od SHARPu s Full HD rozlišením. Na zadní straně se překvapivě nacházejí hned dva fotoaparáty. Ten primární má rozlišení 13 Mpx (Sony IMX135), sekundární pak 2 Mpx a slouží pro detekci scény a úpravu hloubky ostrosti.

bluboo_dual

Výsledkem tak mohou být snímky s rozmazaným pozadím podobně, jako to známe u iPhone 7 Plus. Přední selfie kamerka má pětimegapixelové rozlišení, softwarově pak zvládne až 8 Mpx.

K dispozici jsou dva sloty na nanoSIM karty. Nechybí zde ani podpora LTE pásem 800, 1800, 2100 a 2600 MHz, chybí však 900 MHz. Díky kovovému rámečku je hmotnost telefonu 153 gramů, celkové rozměry jsou 156 x 76,3 x 8 mm.

Bluboo Dual můžete v předprodeji do 18. prosince získat se slevou 35 dolarů například v e-shopu Tomtop.com. Výsledná cena smartphonu tak činí 115 dolarů, což je po přepočtu zhruba 2 860 Kč (k částce je ještě nutné připočítat clo). U objednávky můžete zadat kód 20BLDUAL, který cenu sníží o dalších 20 dolarů (platí pro prvních 500 objednávek). Ty budou expedovány od 10. prosince, na výběr jsou tři barevné varianty – černá, zlatá a růžově zlatá. Další informace o smartphonu najdete na webu výrobce.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.
Sahifa tracking pixel