Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Bluboo D2 s cenou 50 dolarů se začne prodávat 12. prosince

Bluboo D2 s cenou 50 dolarů se začne prodávat 12. prosince

[sponzorovaný článek] Čínský výrobce Bluboo představil ultra levný smartphone s označením D2, který láká na zahajovací cenu pouhých 50 dolarů (1 100 Kč). S oficiálním uvedením do prodeje se počítá 12. prosinec. Kromě nízké ceny láká také na atraktivní design a výrazné barevné varianty, kterým vévodí zlatá a modrá barva. Rámeček je kovový, záda jsou vyrobena z tvrzeného skla.

Bluboo D2 běží pod taktovkou čtyřjádrového čipu MediaTek MTK6570A. Ve výbavě dále najdeme 5,2palcový HD panel od Sharpu, duální 8Mpx fotoaparát a 8megapixelovou selfie kamerku. Operačním systémem je opět Android 7.0 Nougat s nadstavbou výrobce. V případě datové konektivity se ale budete muset spolehnout jen na 3G sítě, podpora pro LTE zde zcela chybí. O přísun energie se postará 3300mAh baterie.

Bluboo D2 bude k dostání od 12. 12. v rámci speciální akce, ve které jej získáte za 49,99 USD (platí pro prvních 3000 kusů), standardní cena po ukončení této akce či vyprodání kusů bude 69,99 USD. K předobjednávkám výrobce navíc přidá ochrannou fólii na displej, kryt a držák na telefon. Další informace o této akci naleznete na webu výrobce.

V tento den také budete mít šanci získat vlajkový model Bluboo S8+ za poloviční cenu (74,99 USD). Pokud se o této akci chcete dozvědět více, pokračujte zde.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.
Sahifa tracking pixel