Bluboo D1 se odhaluje: Android 7.0, duální fotoaparát a cena 80 dolarů

Značka Bluboo brzy uvede na trh nový levný smartphone, který bude cílit především na méně náročné uživatele, a který do nižší střední třídy přinese duální fotoaparát umožňující na pořízených snímcích upravovat hloubku ostrosti. Výrobce při této příležitosti zveřejnil nové promo video, ve kterém tuto novinku s kovovým tělem poodhaluje.

blubood1

Zatímco většina smartphonů v cenové hladině 80 dolarů (cca 2 000 Kč) je vybavena klasickým fotoaparátem a plastovým tělem, model Bluboo D1 láká na kovové tělo a duální fotoaparát s čočkami ve vertikálním umístění (8 + 2 megapixely, fotočipy dodává Sony).

Z další výbavy tohoto smartphonu stojí za zmínku čtyřjádrový procesor od MediaTeku (MTK6580) taktovaný na frekvenci 1,5 GHz, pětipalcový HD displej od Sharpu, čtečka otisků prstů s rychlostí odemčení 0,1 vteřiny, 2600mAh baterie a v neposlední řadě i systém Android 7.0. Originálně řešený je také notifikační proužek pod displejem, který různými barvami upozorňuje na zmeškané události.

blubood1_2

Bluboo D1 by měl jít do prodeje v nejbližší době za cenu 80 dolarů. Dostupný bude ve třech barevných variantách – černé, zlaté a modré. Telefon nepodporuje LTE sítě, ale pouze GSM a 3G. Disponuje hybridním slotem, který lze využít pro pam. kartu nebo sekundární nano SIM.

Další informace o tomto modelu naleznete na oficiálních stránkách výrobce.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.