Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Bezdrátová sluchátka, designové hodinky a sportovní batoh za akční ceny

Bezdrátová sluchátka, designové hodinky a sportovní batoh za akční ceny

Čínský internetový obchod Cafago.com přichází s další slevovou nabídkou. Tentokrát můžete ušetřit při nákupu elegantních designových hodinek, který zobrazují čas hodně netradičním způsobem. Na displeji se totiž postupně vybarvují plochy, které znázorňují hodiny a minuty. K dispozici je hned pět barevných variant, takže si na své přijde opravdu každý.

Samotné tělo je vyrobeno z nerezové oceli a hodinky se pyšní odolností vůči vodě. Žádné chytré funkce od nich ale nečekejte, tady jde skutečně pouze o zobrazování času, s telefonem je nijak nepropojíte a ani neumějí počítat kroky či upozorňovat na notifikace. Pokud do objednávky zadáte slevový kód L3040J, sníží se cena na příjemných 11,71 euro (310 Kč). Podrobnosti naleznete zde.

Za 29,27 euro (780 Kč, slevový kód EDFLJ) mohou být vaše robustní bezdrátová sluchátka, která díky vestavěné 1200mAh baterii vydrží až 70 hodin přehrávání. Samotné nabití trvá okolo 4,5 hodiny. Jedná se o klasická 32ohmová sluchátka (frekvenční rozsah 20 Hz až 20 KHz, citlivost 100 dB. K telefonu nebo jinému zdroji zvuku je kromě bezdrátového Bluetooth 4.0 můžete rovněž připojit skrze kabel s klasickým 3,5mm jackem. Objednávat můžete zde, dostupná jsou v černé a šedivé barvě.

Třetí položka potěší všechny cestovatele – za pouhých 12,69 euro (350 Kč, slevový kód L6937Y) je k dispozici sportovní nylonový batoh s odvětráváním a řadou praktických kapes. Vybírat lze z celkem pěti barevných variant. Kapacita batohu je 40 litrů, hmotnost zhruba 640 gramů. Potěší také odolnost vůči stříkající vodě. Pokud vás tedy zastihne slabší přeháňka, obsahu v batohu by se nemělo nic stát. Objednávat můžete skrze tento odkaz a nezapomeňte vložit výše uvedený slevový kód). Vzhledem k tomu, že se zboží odesílá ze skladů v Číně, je nutné počítat s roční zárukou.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.
Sahifa tracking pixel