Bezdrátová klávesnice, chytrý zámek a retro herní konzole nyní ve slevě

Čínské internetové obchody pravidelně lákají na nejrůznější slevové akce. My vám v tomto výběru přinášíme přehled příslušenství z obchodu Cafago.com, které můžete díky slevovým kupónům od nás pořídit za výhodnější ceny.

V nabídce je například bezdrátová klávesnice s touchpadem, kterou můžete využít pro rychlejší psaní na spárovaném telefonu, ale i pro pohodlnější ovládání vaší chytré televize. Klávesnice nabízí QWERTY rozhraní a celkem 6 řad s klávesami, touchpad pro ovládání kurzoru je umístěný na spodní straně. Kromě podpory Wi-Fi (2,4 GHz) zda najdete i infraport pro komunikaci s TV.

V případě, že do objednávky zadáte slevový kód L4253V, sníží se vám cena za klávesnici na 13,52 EUR (350 Kč). Objednávat můžete zde.

Velice užitečnou pomůckou může být Bluetooth zámek, který využijete třeba k uzamčení vaší skříňky. Odemknete jej jednoduše skrze mobilní aplikaci pro Android a iOS. Zámek je navíc částečně voděodolný (stupeň krytí IP65). V případě, že do objednávky zadáte slevový kód L20683H, klesne vám cena na 18,33 EUR (zhruba 470 Kč).

Do třetice můžete ušetřit při nákupu repliky legendární herní konzole NES. Nabízená kopie s více než 500 integrovanými hrami je aktuálně k dispozici za 13,39 EUR (340 Kč). Abyste se na tuto cenu dostali, je nutné do objednávky zadat slevový kód L1605F.

U všech tří produktů je poštovné zdarma a neplatíte ani 21% DPH na vstupu do České republiky. Slevové kupóny jsou platné do konce dubna.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.
Sahifa tracking pixel