AllCall Rio S klade důraz na vyšší ochranu telefonu

 

Značka AllCall odhalila vylepšenou verzi modelu Rio S, kterou ocení především méně nároční uživatelé, kteří za nový telefon nechtějí příliš utrácet. Tento smartphone nabízí prostornější displej, větší kapacitu baterie, Android 7.0 Nougat v češtině, kompletní podporu LTE sítí a vylepšené dílenské zpracování včetně speciální povrchové úpravy zadní strany, která při dopadajícím světle vytváří zajímavý efekt. Kromě černé a zlaté verze bude smartphone navíc dostupný ve výrazné modré a červené.

Přední straně dominuje 5,5″ HD displej od Sharpu (720 x 1280 px), který chrání speciální tvrzené sklo tvořené hned třemi vrstvami. Tato technologie má zobrazovací panel chránit nejen proti nechtěnému poškrábání, ale výrobce slibuje i ochranu při pádu z výšky 1,5 metru. Vyšší ochranu telefonu zajišťuje i kovový rámeček, který lemuje obvod smartphonu.

. Výkon dodává čtyřjádrový čip MediaTek MTK6737 s taktem 1,3 GHz, kterému sekunduje grafický akcelerátor Mali-T720 MP1. Pro potřeby systému a aplikací jsou připraveny 2 GB RAM a 16GB interní úložiště; nezapomnělo se ani na slot na microSD kartu do maximální kapacity 128 GB.

Na zadní straně najdeme duální fotoaparát s rozlišením osm megapixelů, kdy druhá kamerka slouží pro detekci hloubky ostrosti a následně se postará o rozmazání pozadí za foceným objektem. Vestavěný akumulátor má kapacitu 3200 mAh a vzhledem ke zbývajícím hardwarovým parametrům je zřejmé, že s krátkou výdrží tahle novinka rozhodně bojovat nebude. Ostatně výrobce udává, že na jedno nabití Rio S zvládne dva dny provozu.

Další informace o tomto modelu naleznete na oficiálních stránkách výrobce.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.