AllCall Bro s duálním fotoaparátem a nízkou cenou už je možné předobjednat

Čínský výrobce smartphonů All CAll spustil předprodej svého nového smartphonu Bro, který byl představen na veletrhu Asia World Expo 2017. Novinka láká na povedený design, duální fotoaparát, operační systém Android 7.0 a tradičně také nízkou pořizovací cenu.

allcallbro2

U většiny telefonů slouží duální fotoaparát k hrátkám s hloubkou ostrosti. V případě tohoto smartphonu pořizují oba fotoaparáty (8 + 2 Mpx) shodný záběr a software z nich následně vytvoří finální fotografii. Ta by se měla označovat vyšší ostrostí a menším množstvím šumu, a to především při focení v horších světelných podmínkách.

allcallbro

U čtečky otisků prstů výrobce slibuje rychlé odemčení za 0,2 vteřiny. Telefon pohání čtyřjádrový čip MediaTek MT6580A, kterému dělá společnost 1 GB RAM a 16GB interní úložiště. Potěší také nejnovější Android 7.0. Displej nabídne pět palců a HD rozlišení (720 x 1280 px). Ve výbavě bohužel chybí podpora LTE, vystačit si tak budete muset s podporou GSM a 3G sítí, nicméně vzhledem k velmi nízké pořizovací ceně, která byla v předprodeji stanovena na 65,99 dolarů (zhruba 1 650 Kč), mu to lze odpustit.

Předobjednávky se sníženou cenou běží od 24. do 30. dubna, přičemž za tuto částku bude dostupných pouze prvních 2 000 kusů, pak bude cena navýšena.

Měli byste vědět: K ceně jakéhokoliv objednaného zboží mimo EU, jehož cena je vyšší než 22 euro, je rovněž nutné připočítat DPH ve výši 21 procent. Záruka na zařízení je vždy roční a v případě reklamace je nutné zboží zaslat zpět do Číny na vlastní náklady (výše poštovného se pohybuje v rozmezí 300 až 400 Kč).

Můžete se také zapojit do soutěže výrobce, která probíhá na této stránce. Další informace o tomto modelu a možnost předobjednání naleznete na produktové stránce na webu výrobce.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.