Aktuálně ve slevě: multimediální herní konzole a sluchátka za zlomek ceny

Čínský internetový obchod Cafago.com tradičně láká na produkty za akční cenu. Tentokrát pro vás máme tipy na trojici sluchátek a kapesní herní konzoli. Ta nese označení X16 a disponuje interní pamětí 8 GB, do které si můžete nahrát nejen hry (podporované jsou formáty GBA a NES), ale také filmy nebo hudbu.

Konzole tak poslouží nejen pro hraní her na cestách, ale také při sledování videa či poslechu hudby. O zobrazování se v tomto případě stará sedmipalcový displej, ovládání probíhá přes tlačítka na bocích zařízení. Mezi podporované multimediální formáty patří AVI, MPEG, VOB, RM, FLV, MP4 a 3GP.

Základní paměť lze dále rozšířit díky slotu na microSD kartu do maximální kapacity 32 GB. Součástí balení jsou sluchátka. Konzole se prodává v černé barvě a pokud do objednávky zadáte slevový kód L1858F, sníží se výsledná cena na 37,99 euro (990 Kč).

Za pouhých 4,78 euro (125 Kč) můžete pořídit drátová špuntová sluchátka Samsung (AKG), která se skvěle hodí pro kvalitní poslech hudby z telefonu. Na tuto akční cenu se dostanete, pokud do objednávky zadáte slevový kód L5059VS.

Chcete-li raději pořídit bezdrátová sluchátka vhodná pro sport, máme pro vás slevový kód L4739V1, který sníží cenu těchto sluchátek jen na 2,79 euro (75 Kč). Komunikaci s telefonem zajišťuje technologie Bluetooth 4.2, na těle nechybí ani malé ovládací centrum pro regulaci hlasitosti a zapínání/vypínání.

Poslední v dnešní nabídce jsou bezdrátová sluchátka bez jakéhokoliv kabelu, která s telefonem komunikují skrze Bluetooth 5.0. Jejich cena se po zadání slevového kódu L5429V sníží na 17,49 euro (450 Kč). Součástí je speciální pouzdro s baterií, ze kterého je sluchátka možné dobíjet. Objednat si je můžete zde.

Informace: k ceně jakéhokoliv objednaného zboží mimo Evropskou unii (tedy například z čínského skladu, což je označováno jako China Warehouse), jehož cena je vyšší než 22 euro, je nutné připočítat DPH ve výši 21 procent. Záruka je vždy roční a v případě reklamace je nutné zboží zaslat zpět do Číny na vlastní náklady (výše poštovného se pohybuje v rozmezí 300 až 400 Kč).

Jako nejlepší platební metoda se při nákupu zboží z Číny jeví PayPal. V případě, že vám například dojde poškozené zboží, je nejjednoduší u PayPalu zadat stížnost k dané transakci a následně by vám měly být vráceny peníze.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.