Akční sleva: 10 kusů chytrých hodinek pro nejrychlejší jen za 310 Kč

Internetový obchod GearBest.com si na následující dny připravil speciální promo akci, v rámci které každý den v 11:00 našeho času uvolní deset kusů chytrých hodinek F13 jen za 13,99 USD (310 Kč). Standardní cena těchto hodinek je přitom 37,99 USD. Speciální promo akce trvá od dnešního dne do 1. července. V případě, že promo akci nestihnete, můžete i tak využít slevy v hodnotě 33 % (26,99 USD, respektive 600 Kč).

Hodinky od značky NO.1 skrze Bluetooth 4.0 propojíte s telefony s Androidem a iPhonem. V nabídce bohužel chybí česká lokalizace, vystačit si budete muset jen s tou anglickou. Hodinky se navíc pyšní stupněm krytí IP68, takže jim nevadí prach ani voda. Kapacita vestavěné baterie je 350 mAh.

O zobrazování se stará 1″ dotykový TFT displej. Hodinky umějí měřit kroky, srdeční tep, spánek, kalorie a sportovní aktivity jako běh či jízdu na kole. Nechybí ani podpora pro zobrazování notifikací z vašeho chytrého telefonu (SMS, Facebook, WhatsApp a další…).

Další informace o hodinkách naleznete na jejich produktové stránce. GearBest nabízí i další velké slevové akce, v rámci kterých můžete výrazně ušetřit. Jejich přehled naleznete zde.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.
Sahifa tracking pixel