Akční nabídka: sluchátka zcela bez drátů za tři stovky a batoh s USB za 350 Kč

Léto je v plném proudu a s ním přichází i častější cestování. Ať už vyrazíte po svých, nebo autem, určitě se vám bude hodit následující příslušenství. Internetový obchod Cafago.com aktuálně odstartoval slevovou akci na praktický batoh, na jehož těle najdete USB port pro dobíjení telefonu či jiného příslušenství (pozor, powerbanka není součástí balení, tu si musíte připojit vlastní a vložit do útrob batohu).

Pokud do objednávky zadáte slevový kód L3320V1, sníží se vám cena batohu z původních 16,69 EUR na 12,99 EUR (340 Kč), což není vůbec špatné. Batoh je dostupný ve dvou barvách – černé a šedivé. Objednávat můžete z tohoto odkazu.

Sluchátka naprosto bez kabelů za necelé tři stovky

V akci za 10,16 EUR (v přepočtu zhruba 270 Kč, nezapomeňte ale vložit slevový kód L4233V) jsou také praktická bezdrátová Bluetooth sluchátka bez jakéhokoliv propojovacího kabelu. Černé plastové tělo každého sluchátka obsahuje malou 55mAh baterii, samotné gumové šputny mají červenou barvu. Připojit k nim můžete dva telefony současně.

Výrobce udává, že na jedno nabití sluchátka vydrží zhruba 2 až 3 hodiny (záleží na hlasitosti). Samotné dobití trvá cca 1,5 hodiny. Díky vestavěným mikrofonům můžete využít technologie pro redukce šumu během telefonování. Sluchátka Best G6 lze objednat z tohoto odkazu. V obou případech je zboží odesláno z čínského skladu, takže na doručení budete čekat zhruba 2 až 3 týdny, poštovné je zdarma.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.