Domů » Bleskovky » Akční 4K kamera Hawkeye Firefly nyní ve slevě za skvělou cenu

Akční 4K kamera Hawkeye Firefly nyní ve slevě za skvělou cenu

Pokud hledáte vhodnou sportovní kameru s podporou 4K videa a nízkou cenou, určitě byste neměli minout aktuální slevovou akci čínského e-shopu GearBest.com, který nabízí model Hawkeye Firefly 8SE za cenu 129,99 USD, což je v přepočtu zhruba 2 900 Kč. Abyste se na tuto cenu dostali, je nutné do objednávky zadat slevový kód Firefly8SE

Kamerka je osazena čipem Sony IMX117; díky tomu je možné nejen nahrávat video ve 4K rozlišení při 30 snímcích za vteřinu, ale také až 12Mpx fotografie. Kromě toho lze pořizovat Full HD video při 120 fps, 2,7k video při 30 fps či HD video s 240 snímky za vteřinu.

O zobrazování se stará dotykový dvoupalcový IPS displej s rozlišením 320 x 240 px. Ke kamerce je rovněž možné připojit externí mikrofon. S dodávaným pouzdrem je kamerka odolná až do hloubky 20 metrů pod vodní hladinou. 1200mAh udrží kamerku při životě cca 1,3 hodiny (video), samotné dobíjení trvá okolo 2,5 hodiny.

V případě, že vás tato nabídka zaujala, přejděte na e-shop prodejce, kde si kamerku můžete objednat. Nezapomeňte zadat slevový kód, který cenu sníží o 10 dolarů.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.