Domů » Bleskovky » Akce: tablet se 4 GB RAM, čtečkou a jemným displejem za bezkonkurenční cenu

Akce: tablet se 4 GB RAM, čtečkou a jemným displejem za bezkonkurenční cenu

Tahle nabídka je opravdu hodně lákavá, posuďte sami – desetipalcový tablet Onda V10 Pro se 4 GB RAM, 32GB interním úložištěm, Androidem 6.0, čtečkou otisků prstů a 6600mAh baterií může být váš za necelých 140 dolarů, což je zhruba 3 050 Kč. Tato nabídka je omezena časově i počtem kusů, proto s případným nákupem příliš neotálejte.

Doručení přes PPL z německého skladu

U objednávky nezapomeňte vybrat typ skladu G-W-5, protože díky tomu bude tablet odeslán přímo ze skladu v Evropě a doručen skrze dopravce PPL, se kterým GearBest nedávno navázal spolupráci. Díky tomu by vám měl být balíček doručen do 3 pracovních dnů a u zásilky rovněž nebudete muset platit clo jako je tomu v případě odeslání z čínského skladu. Akce neplatí jen pro tento tablet, ale i pro další produkty, u kterých je sklad pro odeslání označen zkratkou G-W-5. Jejich kompletní seznam naleznete zde a věřte nám, rozhodně je z čeho vybírat :-)

Rozlišení 10,1palcového displeje je velmi jemné – 2560 x 1600 px. Hnacím motorem se stal čtyřjádrový čip MediaTek MTK8173 s taktem 2 GHz, grafickou akceleraci zajišťuje čip PowerVR GX6250. Pro uživatelská data je připravenou 32GB interní úložiště, které lze dále rozšířit až o 128GB díky slotu na microSD kartu. Wi-Fi je dvoupásmová (2,4 a 5 GHz). Výbavu uzavírá 8Mpx hlavní kamera na zadní straně a 2Mpx kamerka pro videohovory nad zobrazovacím panelem.

V případě, že vás tablet Onda V10 Pro se skvělou cenou zaujal, můžete si jej objednat zde.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.