Akce: tablet s 8,4″ displejem, LTE a Androidem 8.0 jen za 3 100 Kč

Máme pro vás tip na nákup nového tabletu s velmi slušnou výbavou a nízkou cenou. Ve speciální promo akci omezené na 225 kusů totiž nyní čínské prodejce Gearbest.com nabízí tablet Chuwi Hi9 Pro jen za 139,99 dolarů, což je v přepočtu zhruba 3 100 korun.

Za tuto cenu dostanete zařízení s 8,4″ displejem (jemné rozlišení 2560 x 1600 px), desetijádrovým procesorem Helio X20, 3GB DDR RAM a 32GB úložištěm, které je dále možné rozšířit až o 128GB díky slotu na microSD kartu (není součástí balení).

Buďte neustále ve spojení

Tablet je rovněž vybavený slotem na nanoSIM kartu pro datové přenosy (GSM, 3G a LTE, včetně podpory všech evropských pásem) i GPS anténou. Výbavu uzavírá dvojice fotoaparátů – 8Mpx na zadní straně a 5Mpx pro videokomunikaci umístěný nad displejem. Kapacita vestavěné baterie je 5000 mAh. V případě operačního systému padla volba na nejnovější Android 8.0 v češtině.

V případě, že vás tato nabídka zaujala, můžete si tablet objednat zde. Zboží je odesíláno ze skladu v Číně, počítejte tedy s několikatýdenní dobou doručení. Podívejte se také na další produkty v akci, které jsou odesílány přednostně ze skladu v Evropě (Warehouse s označením  CN-023).

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.