Akce: sportovní fitness náramek a chytrý sonický kartáček Lenovo

Alfawise B7 Pro je chytrý sportovní náramek, který se pyšní 0,96palcovým barevných displejem, odolností vůči vodě (IP67) a především pokročilým monitoringem vašich aktivit. Měřit zvládne nejen běh nebo jízdu na kole, ale také tenis, badminton, ping pong, skákání přes švihadlo a řadu dalších sportů.

Součástí náramku je senzor pro měření srdečního tepu a krokoměr. Nechybí ani monitoring vašeho spánku či zobrazování notifikací z telefonu. Veškerá vaše data se shromažďují v mobilní aplikaci, která je dostupná pro Android a iOS. Vestavěná baterie s kapacitou 90 mAh slibuje výdrž okolo jednoho týdne, případně až 20 dní v pohotovostním režimu. Doba nabíjení se pohybuje okolo 120 minut.

Náramek Alfawise B7 Pro je dostupný v pánské černé, modré a dámské červené za zaváděcí cenu 17,99 dolarů (400 Kč). Objednat si jej můžete zde.

Za akční a časově omezenou cenu 39,99 dolarů (890 Kč) je aktuálně v akci chytrý sonický kartáček Lenovo, který toho umí opravdu hodně. Nabízí celkem pět režimů čištění zubů, odolnost vůči vodě, ale to největší kouzlo tkví v mobilní aplikaci, se kterou lze kartáček propojit. Vy díky tomu získáte přehled o tom, kdy a jak dlouho jste si čistili zuby a zda něco neděláte špatně.

Součástí balení je praktické pouzdro pro přenášení i dobíjení a čtyři náhradní hlavy pro čištění. Kapacita vestavěné baterie je 2000mAh a výrobce udává až 100 dní v pohotovostním režimu.

K ceně jakéhokoliv objednaného zboží mimo Evropskou unii (tedy například z čínského skladu, což je označováno jako China Warehouse), jehož cena je vyšší než 22 euro, je nutné připočítat DPH ve výši 21 procent. Záruka je vždy roční a v případě reklamace je nutné zboží zaslat zpět do Číny na vlastní náklady (výše poštovného se pohybuje v rozmezí 300 až 400 Kč).

Jako nejlepší platební metoda se při nákupu zboží z Číny jeví PayPal. V případě, že vám například dojde poškozené zboží, je nejjednoduší u PayPalu zadat stížnost k dané transakci a následně by vám měly být vráceny peníze.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.