K vybraným smartphonům Xiaomi dárek zdarma

Domů » Bleskovky » Akce: chytré zásuvky i chytré žárovky za akční ceny

Akce: chytré zásuvky i chytré žárovky za akční ceny

Chytrá domácnost je nyní v kurzu a jedním ze základních „stavebních“ prvků bezesporu jsou chytré zásuvky a žárovky, které lze připojit k internetu a snadno je pak ovládat přímo z vašeho smartphonu. Čínský internetový obchod GearBest.com aktuálně nabízí v akci dvě chytré zásuvky a sadu chytrých žárovek.

Za zhruba 360 Kč můžete aktuálně pořídit chytrou zásuvku Alfawise SA0X v bílé barvě. Tu lze snadno připojit na Wi-Fi a ovládat ji můžete i hlasem (spolupracuje s asistentkami Amazon Alexa a Google Asistent). Specialitou je barevný proužek po obvodu, který umí signalizovat různé akce. Zásuvku lze nastavit, aby v nastavený čas spínala, nebo se naopak vypnula.

Ve spodní části nechybí USB port pro dobíjení dalších zařízení. Zásuvku si můžete objednat zde.

O něco levnější je model Alfawise PE1004T, který pořídíte za přibližně 290 Kč. I tuto zásuvku můžete připojit na Wi-Fi a ovládat ji hlasem, oželet ale budete muset elegantní svítící proužek po obvodu a USB výstup pro dobíjení dalších zařízení.

Poslední položkou v akci je sada chytrých žárovek značky Yeelight. V balení naleznete celkem tři 10W RGB žárovky, které stačí připojit do vaší bezdrátové sítě a pak už je můžete snadno ovládat přímo z vašeho smartphonu (skrze mobilní aplikaci výrobce).

Ani v tomto případě nechybí podpora hlasového ovládání přes Alexu a Google Asistenta, a napojit je můžete i do HomeKitu od Applu. Cena za celou sadu se třemi žárovkami je necelých 1 700 Kč. Objednávat můžete zde.

Informace: k ceně jakéhokoliv objednaného zboží mimo Evropskou unii (tedy například z čínského skladu, což je označováno jako China Warehouse), jehož cena je vyšší než 22 euro, je nutné připočítat DPH ve výši 21 procent. Záruka je vždy roční a v případě reklamace je nutné zboží zaslat zpět do Číny na vlastní náklady (výše poštovného se pohybuje v rozmezí 300 až 400 Kč).

Jako nejlepší platební metoda se při nákupu zboží z Číny jeví PayPal. V případě, že vám například dojde poškozené zboží, je nejjednodušší u PayPalu zadat stížnost k dané transakci a následně by vám měly být vráceny peníze.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.