Sledujte nás na YouTube

Xiaomi Mi Note 2 údajně dostane zakřivený 3D Touch displej

Displej citlivý na různé úrovně přítlaku se ve světě smartphonů zatím příliš neuchytil, byť se očekávalo, že po loňských iPhonech se budou výrobci v implementaci této funkce předhánět. Jedním z mála, kdo se údajně do těchto vod chystá vstoupit, má být Xiaomi se svým chystaným vlajkovým tabletofonem Mi Note 2.

Xiaomi-Mi-Note-2-3-1

Odkazy na 3D touch obsahuje současná verze nadstavby MIUI pro systém Android, možnost zapnutí je však zešedlá, neboť žádné zařízení Xiaomi v tuto chvíli displejem citlivým na tlak nedisponuje. Spekuluje se, že prvními má být právě tabletofon Mi Note 2 a také vylepšená verze současné vlajkové lodě Mi 5s. Displej prvního jmenovaného by měl být údajně navíc zakřivený po obou stranách.

xiaomi-3d (1)

Doufáme, že Google brzy přidá nativní podporu 3D touch přímo do Andoridu, neboť pro jednotlivá řešení několika výrobců smartphonů nemají vývojáři motivaci tuto schopnost prosazovat ve svých aplikacích.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. jemnopriezvysko (neregistrovaný)

    jou konečne nekdo kto to okopíruje pořádne , nee podřadne a možná to bude i funkční

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *