Sledujte nás na YouTube

Vodafone Smart ultra 6 dostává update na novou verzi Androidu

Když jsme loni v červenci testovali novinku Smart ultra 6 od Vodafonu, nešetřili jsme slovy chvály. Poměr ceny a výkonu dokázal nalákat řadu uživatelů, pro které máme další dobrou zprávu. Vodafone dnes totiž uvolnil aktualizaci na Android 5.1.1 Lollipop (z původní verze 5.0.2), která opravuje řadu nahlášených chyb a zlepšuje celkový výkon. Optimalizace se dočkaly také některé funkce v systémových aplikacích. Samotná velikost aktualizačního balíčku je 268 MB.


5 komentářů

 1. Janek (neregistrovaný)

  škoda že to neudělali rovnou na Android6 i tak dobré na operátorský foun

 2. Honza (neregistrovaný)

  Zdravím! Aktualizace ještě nedorazila, nicméně ani nevím, zda to bude opraveno… Ale když jsem „na mobilu“ a někdo mi volá, tak tlačítko odpovědět nefunguje. Musím stáhnout notifikační lištu, tam to jakoby zrušit a až následně lze přijmout hovor! To je dost otravné. Proč prostě není v telefonu klasický červený a zelený telefonek, kde si dám slide a hovor buď odmítnu nebo přijmu?!?

  • Edy (neregistrovaný)

   Dneska jsem si nastavil odemykani gestem a od te chvíle mi tlačítko odpovědět reaguje až tak na páté možná šesté kliknutí. Třeba je to tím.

   • honza (neregistrovaný)

    díky, vyzkouším to…. jinak aktualizace mi stále nedorazila

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>