Sledujte nás na YouTube

Samsung Galaxy Core Prime: Levný dual SIM s podporou sítí LTE

Low-endových telefonů Samsung Galaxy Core je celá řada, společně se základním modelem existuje verze Core LTE, Core II, Core Plus, Core Duos a nyní k nim přibývá další model Core Prime. Opět se jedná o telefon nižší třídy, u nějž bude hrát hlavní housle především cena, design ani výbava nikterak nevybočuje ze zajetých kolejí této řady.

  

Čelní stranu zařízení tvoří 4,5“ displej s rozlišením 480 × 800 pixelů, srdcem telefonu je čtyřjádrový procesor taktovaný na 1,2 GHz podpořený 1 GB operační paměti. Vnitřní paměť disponuje kapacitou 8 GB a je možné rozšířit ji paměťovou kartou. Fotografie jsou pořizovány 5Mpx snímačem, pro videohovory je zde připravena 2Mpx čelní kamerka. Telefon rovněž obsahuje dva sloty na SIM karty, přičemž jednu z nich lze provozovat v sítích LTE.

    

Baterie telefonu má kapacitu 2 000 mAh, operačním systémem je Android 4.4.4 ve verzi KitKat. Telefon je prozatím dostupný na indickém eBayi a Amazonu za cenu pohybující okolo 10 000 rupií (3 700 Kč bez DPH), o globální dostupnosti nemáme žádné informace.  

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. ZiChius (neregistrovaný)

    že by už začal Samsung konečně pročišťovat své modelové řady od uplně zbytečných, nemastných-neslaných jako vejce vejci podobných a zasekaných modelů nižší až střední třídy, tím, že vychrlí na trh osmdesátou šestou pseudovariantu něčeho, co už má? :D

    • shd (neregistrovaný)

      ved si necital asi pred mesiacom o tom zostihleni porfolia ?? tak tu to mas :D 99% fonov na trhu od samsungu je nepouzitelny odpad a asi 4 laguju len obcas.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

X